Skocz do zawartości

młode molinezje


nusia-zk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no bez jaj , co z Wami?/ to już młodych molinek nie można trzymać w 60 litrach?? pokażcie mi gdzie to jest napisane?? nie przesadzajcie!! to są ryby hodowane w niewoli,a nie na wolności nie muszą mieć 100l. by rosnąć, nie jestem zwolennikiem zup rybnych i trzymania ryb w skrajnych warunkach, ale 60 l. dla mlodych ryb nie jest skrajne:/ mogę dostać bana za to co pisze, ale muszę to wyrzucić z siebie, bo jak czytam co niektórych to wydaje mi się ,że każdy tu jest autorytetem i pisze co kto ma mieć w akwa:/ no paranoja:/

 

WEDLUG MNIE MOZNATRZYMAC MŁODE MOLINKI W 60 L JESLI NARYBEK TO SPORO, JESLI MLODE TO HAREM 1+3 SPOKOJNIE I TYLE Z MOJEJ STRONY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj , co z Wami?/ to już młodych molinek nie można trzymać w 60 litrach?? pokażcie mi gdzie to jest napisane?? nie przesadzajcie!! to są ryby hodowane w niewoli,a nie na wolności nie muszą mieć 100l. by rosnąć, nie jestem zwolennikiem zup rybnych i trzymania ryb w skrajnych warunkach, ale 60 l. dla mlodych ryb nie jest skrajne:/ mogę dostać bana za to co pisze, ale muszę to wyrzucić z siebie, bo jak czytam co niektórych to wydaje mi się ,że każdy tu jest autorytetem i pisze co kto ma mieć w akwa:/ no paranoja:/

 

WEDLUG MNIE MOZNATRZYMAC MŁODE MOLINKI W 60 L JESLI NARYBEK TO SPORO, JESLI MLODE TO HAREM 1+3 SPOKOJNIE I TYLE Z MOJEJ STRONY

 

Narybek można trzymać jak najbardziej, wg. mnie młode mogą skarłowacieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj , co z Wami?/ to już młodych molinek nie można trzymać w 60 litrach?? pokażcie mi gdzie to jest napisane?? nie przesadzajcie!! to są ryby hodowane w niewoli,a nie na wolności nie muszą mieć 100l. by rosnąć, nie jestem zwolennikiem zup rybnych i trzymania ryb w skrajnych warunkach, ale 60 l. dla mlodych ryb nie jest skrajne:/ mogę dostać bana za to co pisze, ale muszę to wyrzucić z siebie, bo jak czytam co niektórych to wydaje mi się ,że każdy tu jest autorytetem i pisze co kto ma mieć w akwa:/ no paranoja:/

 

WEDLUG MNIE MOZNATRZYMAC MŁODE MOLINKI W 60 L JESLI NARYBEK TO SPORO, JESLI MLODE TO HAREM 1+3 SPOKOJNIE I TYLE Z MOJEJ STRONY

 

Tak? Gdzie jest napisane? Jak chcesz wiedzieć gdzie to może załóż nowy temat? Można ewentualnie trzymać w 72 litrach... Ale jestem ciekaw - karp też jest mały jak jest młody więc dlaczego go nie hodujesz w akwarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEDLUG MNIE MOZNATRZYMAC MŁODE MOLINKI W 60 L JESLI NARYBEK TO SPORO, JESLI MLODE TO HAREM 1+3 SPOKOJNIE I TYLE Z MOJEJ STRONY

Jeśli młode, to chmara narybku do wielkości max 2cm.

Trzymanie haremu jest nastawione już raczej na długofalową hodowlę, a na to akwarium stanowczo za małe.

Te ryby szybko dorastają i szybko rosną. Jako kotnik, albo akwarium na dwa miesiące żeby podrosły 60l jest ok, ale później powinny trafić do większego baniaka.

 

Chyba wszystko wyjaśnione, więc zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...