Skocz do zawartości

pomoc!!!


luke28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cze byłem a innym temacie ale nikt mi konkretnie nie pomogli mówili ze jestem na złym temacie pisałem w wcześniej ze w kokosie<> na którym rośnie mech i liściasta roślinka<> no wrodku kokosa są dwie przezroczyste 1,5cm wielkość coś jak galareta w 2 miejscach mogę pokazać wam na zdj które zaraz dodam , dokończę dalej ten kokos jest ze sklepu już takiego go kupiłem obrośniętego akwarium ma już 1 tydz robię testy i woda jest ok ale jeszcze nie zarybiam .

 

 

Dobre to ze skąd się wzieły w tym akwarium 2 małe rybki dzisiaj je widziałem pomóżcie mi please

 

 

Nieregulaminowo duże zdjęcia usunięte .

Maksymalny możliwy rozmiar na forum to 800x600. Możesz zmniejszyć zdjęcia i wstawić je ponownie.

 

Dbaj o pisownie .ecikgfc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego mojego problemu z dziwnym czymś w kokosie może byc to pleśń wygda jak galareta .

 

 

 

Hej shark ty ja nie zwracam na pisownie sorry czasami tak mi_się pisze, jest na zdj.z kokosem galaretka zobacz jeszcze raz na dolnej części kokosa .

 

Dba o pisownie i edytuj posty

 

6. Pisownia:

6.1. Zaleca się dbanie o poprawność gramatyczną i ortograficzną wypowiedzi. Jeśli nie jesteś w stanie używać polskich znaków diakrytycznych, poinformuj o tym w swoim podpisie.

6.2. Jeżeli czas od napisania ostatniego postu nie przekracza 24h, oraz nie został on poprzedzony postem innego użytkownika, należy używać opcji „edytuj”.

 

Zapoznaj się proszę z regulaminem viewtopic.php?f=35&t=14634

 

Ja zwracam uwagę na pisownie i kończę to ostrzeżeniem .ecikgfc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze był źle wyczyszczony i wcale nie był spreparowany .

 

Podobny temat już założyłeś viewtopic.php?t=26391 czyżby było to spowodowane nabiciem licznika ,czy po prostu nie znasz regulaminu .

 

 

Pisanie po kilka razy na ten sam temat w różnych działach jest w brew regulaminowi i ostrzeżenie .

 

A temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...