Skocz do zawartości

moze mi ktos pomoc???


luke28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cze mam 120l akw.kupilem w sklepie kokosa na ktorym rosnie mech i rslinka lisciasta dzisiaj luknelem pod kokosa i zobaczylem jakes niby biale przezroczyste garaletowatecos wielkosc okolo 1,5 cm , a i na 1 lisciastej roslince cos tez cos jest takiego podobnego iewiem co to jest please help me!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze w tym akwaruim nie mam rybek bo jest nowe za tydz dopiero zarybie ale juz mi pokazaly sie jakies male 2 rybki dziwne pierwszy raz to mi sie zdarza sorry za pisownie

Edit:

n dokladnie akw mam 120l tydz ;)

Edit:

troche sie motam jestem tu nowy 1 raz

sorry a propokokosa to on jest ze sklepu gdzie tam sa trzymane rybkii roslinki na korzeniah nie moge umyc go bo na nim jest mech i ta lisciasta roslinka jak widzisz na zdj,

amozecie gdzie moge udezyc na jaki temat wpasc zebym sie dowiedzial konkretnie oco biega

 

Atreyu: Posty edytujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze edytuj posty a nie pisz każdego zdania w oddzielnym. Po drugie to nie może być żadna ikra bo ikra nie bierze się z powietrza tylko z ryb, których rzekomo nie posiadasz. Faktu, że "pojawiły Ci się dwie małe rybki z nikąd" nawet nie będę tłumaczył bo to jakaś czarna magia dla mnie (tak samo jak ikra, ryby się z powietrza nie biorą). No i w ogóle nie ten dział. A żeby nikt nie przyczepił się, że nie wniosłem nic do tematu to proponowałbym mechanicznie oczyścić tego kokosa i to powinno załatwić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest to 120l-we akw poczekam moze mi pomozecie jestem niecierpliwy ale jest ok

Atreyu: Nieregulaminowo duże zdjęcia usunięte.

Maksymalny możliwy rozmiar na forum to 800x600. Możesz zmniejszyć zdjęcia i wstawić ponownie.

Z tragiczną ortografię, pisanie postów pod postami zamiast używania opcji "edytuj" i założenie tematu w złym dziale - ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...