Skocz do zawartości

literatura akwarystyczna


przemolski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chcę zakupic coś w rodzaju encyklopedii ryb akwariowych lecz jest tego dośc sporo na rynku i przeważnie nie jest to tanie dlatego chciałem się was zapytac czy ktoś może ma już coś takiego i jest skłonny polecic bo w sklepie akwarystycznym to i odrazu zaproponowali taka za 99zł a widziałem tańszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze?? ksiazki to przezytek. czesto informacje w nich sa nieaktualne badz nieprzydatne. Obecnie w czasamich internetu wszystko macie za darmo i w lepszej wersji :) np. to forum, o co sie nie zapytacie to odpowiedz otrzymacie od pewnch zrodel :) "precz z makulatura, dajcie drzewom zyc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ty i twoje akwarium" Dick Mills - dużo opisów rybek i całkiem niezłe porady

"Ryby akwariowe" wydawnictwo Delta, Leksykon Przyrody, autor: Ivan Petrovicky. Bardzo fajna książki, obfitość informacji, dużo opisów ryb i zdjęć, profesjonalne porady co do karmienia i takich tam rożnych rzeczy :) nie wiem ile kosztowały, ale do 30 zł, to cena naprawdę maksymalna, stawiam na 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze?? ksiazki to przezytek. czesto informacje w nich sa nieaktualne badz nieprzydatne. Obecnie w czasamich internetu wszystko macie za darmo i w lepszej wersji :) np. to forum, o co sie nie zapytacie to odpowiedz otrzymacie od pewnch zrodel :) "precz z makulatura, dajcie drzewom zyc"

Ale wiedza w internecie nie wzięła się z powietrza... Ktoś ją tam umieścił i to zapewne z KSIĄŻEK :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...