Skocz do zawartości

Moje akwa :) 112l


lollipop24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wie ze obsada ryb zla ale to juz nie moja wina bo takie dostalam jak padna to wtedy bede dobierac takie jakie powinny byc :)

Rosliny:

anubias i kryptokoryna

mech zjadany powoli przez ryby :(

Podloze:

aquabasis, manabo, piasek kwarcowy i zwirek

Oswietlenie:

2*18w w tym jedna opti plant

Akwarium 112l 80/35/40

Filtr:

minikani 120 zewnetrzny

Ryby:

2 glonojady

3 skalary

2 ankary

3 bocje

2 brzanki rekin

1 gurami

4 kiryski

3 kosiarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ze obsada ryb zla ale to juz nie moja wina bo takie dostalam jak padna to wtedy bede dobierac takie jakie powinny byc :)

Rosliny:

anubias i kryptokoryna

mech zjadany powoli przez ryby :(

Podloze:

aquabasis, manabo, piasek kwarcowy i zwirek

Oswietlenie:

2*18w w tym jedna opti plant

Akwarium 112l 80/35/40

Filtr:

minikani 120 zewnetrzny

Ryby:

2 glonojady

3 skalary

2 ankary

3 bocje

2 brzanki rekin

1 gurami

4 kiryski

3 kosiarki

to jednak bardziej zła niz myślałem ta obsada...

troszke złe podejscie koleżanka ma :arrow: jak padna to wtedy bede dobierac takie jakie powinny byc :) NIE ŁADNIE, lepiej odac w dobre ręce lub sprzedać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryby:

2 glonojady

3 skalary

2 ankary

3 bocje

2 brzanki rekin

1 gurami

4 kiryski

3 kosiarki

glonojady jeśli to zbrojniki niebieskie ok

skalary obowiązkowo do oddania (nie czekaj aż same padną)

bocje do oddania (obowiązkowo)

brzanki do oddania (obowiązkowo)

gurami ok ale w haremie 1+2/3

kiryski stadna 6szt jednego gatunku

kosiarki za małe akwa

i szczerze Ci radze o oddaniu tych rybek bo będą się tylko strasznie męczyć w Twoim akwarium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolli jak na razie-robi malutkie wrażenie ale na coś więcej niestety trzeba troszeczkę poczekać i sobie zapracować.Nie będę się powtarzał jeśli chodzi o obsadę ,bo to już wiesz.Jeśli to białe coś to są wapienie ,to szybciutko je wyciągnij z akwarium ,bo woda będzie twarda ,że szok.

Akwarium na + ale zrób to co ci wszyscy doradzają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - Ja Przygarnę :P Ale nie Rybki :P hahah ;) Oczywiście żarcik - Nie mogłem sobie darować:P . Oczywiście koledzy mają Racje - Rybki Trzeba By oddać . Ale zdaję sobie sprawę ze to nie takie Proste. Nic na siłę . Nie umrą jak Trochę pomieszkają w Twoim akwarium. A z czasem coś wykombinujesz .....

Pozdrawiam i Powodzenia .

 

Ps. Zdjęcie z Synem robi Wrażenie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i całkiem całkiem ale zaraz Ktoś powie ze na dwa zbrojniki masz za małe akwarium :zamieszany: Ja tak nie uważam ;)

 

Dokupił bym coś ciekawego z małych pielęgniczek . Było by na czym zawiesić oko . Niby Te ryby co masz są ładne ale inteligencja nie grzeszą . Więc dobrze by było mieć coś do obserwacji zachowań itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle się zapowiada. Myślałaś o jakimś tle? Przydałoby się kilka wysokich roślin na trzeci plan. I te białe kamyczki podejrzanie wyglądają. Wyjmij i polej octem jak się będą pienić to wapienie i się nie nadają.

 

A krewetki dla początkujących najlepsze red cherry i babaulti, mogą być też amano, ale one się nie mnożą. Ładne są filtrujące, ale przynajmniej u mnie się nie utrzymały :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...