Jump to content
yorki

Boa constrictor pastel

Recommended Posts

Będzie miała koleżankę, a jak podrosną to i kolegę dostaną, ale na razie pierwszym zakupem będzie haremik anolisów zielonych + terrarium dla nich ;)

Po pierwszej wylince u mnie ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dziś pogrzebałem jej w terrarium żeby miała więcej miejsca.

Zdjęcie zrobię wieczorkiem ;)

Cudna! Nazwałeś ją jakoś? Myszy martwe czy żywe? Dusi? :D

Mała nazywa się Eywa, natomiast nie wiem jak nazwać tą ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

(tu u hodowcy)

Widzę , że kawał baby :D Życzę udanej hodowli :)

Pozdrawiam Shark!

Piękny :D Też bym chciał takiego ale by mnie chyba z domu wyrzucili xD :D żart może by mnie nie wyzucili :P

No... Zapiera dech w piersiach :P , co do gekonów to mi się toke bardzo podobają. Lubie gady :P , kiedyś może też walne sobie takie terrarium.

Ja tez chce rok temu w zoologu byl pyton oswojony chciale go kupic ale albo rybki albo nic :D 400zl kosztowal oswojony.Jakies 5 lat wstecz mialem jeden dzien padalca super dzdzownica :lol:

Ja tez chce rok temu w zoologu byl pyton oswojony chciale go kupic ale albo rybki albo nic :D 400zl kosztowal oswojony.Jakies 5 lat wstecz mialem jeden dzien padalca super dzdzownica :lol:

Haha, padalec to nie dżdżownica :lol: Tylko beznoga jaszczurka :D

Nie ma czegoś takiego jak oswojony wąż. Najwyżej można przyzwyczaić je do obecności i zapachu człowieka, ale nadal do dzikie zwierze któremu nastrój może bardzo szybko się zmienić.

BTW. dziś 2 razy uciekła mi Eywa....

Najpierw rano zanim wstałem łaziła po biurku, a potem po południu musiałem urwać się z lekcji bo znikła. po dość długich poszukiwaniach znalazłem ją śpiącą w papierach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pora robić warty :)

Ciekaw jest jak Ci mogła uciec :D

/edit

Widzę, że pomagała w szkicach akwarium. :)

Także kocham węże sam kiedyś miałem pytony od braciaka który je hodował a teraz ma gekony ogólnie twoje węże są fajne i terrarium niczego sobie

JA też chce takiego !! no ale narazie po bojuje z paryczakami.

Hahaha , a to Ci dopiero... Zasnąć podczas ucieczki :D Prawdziwy prioson break ;)

Ps: Z jakiej lekcji musiałeś się urwać? Czy przeniesienie koleżanki było trudne? :P

Yorki wężynki świetne.Jeśli nie nazwałeś 2 wężycy to proponowałabym Seze (ikran Naytiri) jeśli już tak Awatarem poszedłeś.Tak mi przyszło do głowy... :D Jestem pełna podziwu dla Twojego "szaleństwa".Ja co prawda nie zdecydowałabym się na posiadanie węża.Są cudne,wspaniałe,ale karmienie ich...no wiesz...boli...Mój Tomasz męczy mnie o gekona.Zastanawiam się,mam obawy,nic o nich nie wiem.

Będę obserwować Twoje poczynania,bo mnie to zaciekawiło.

Nazwałem, nazwałem - Pandora się zowie ;)

Gekony fajne i kontaktowe gadziny. Też ostatnio mnie na nie nachodzi tylko, że na orzęsione.

A teraz puszka dla Pandory, czyli terrarium które budowałem dość długo - tak to jest jak nie ma się pieniędzy, no ale wczoraj ukończyłem i boasek w końcu może się powyciągać bo po ostatniej wylince przyrosło jej się sporo i ma ok. 150cm

Samo terrarium(170x55x60h) to pół na pół płyta i szkło osadzone na stelażu(pewnie z czasem powymieniam wszystkie boki na szyby, ale nie wystarczyło pieniędzy na chwilę obecną); konary z lasu; kwiatki z prywatnego parapetu - są powsadzane w plastikowe doniczki co by płyta nie była aż tak bardzo narażona na wilgoć.

Do meritum.

(Zdjęć ze spawania, przykręcania, malowania i klejenia nie wstawiam bo wygląda to zawsze tak samo)

Już na miejscu docelowym(nie obyło się bez krytyki mamusi -"Jak ja będę okna myć?!")

Dołączona grafika

Wesoła twórczość :D

Dołączona grafika

Już prawie...

Dołączona grafika

I efekt finalny(chyba, bo jadę dziś na giełdę zoologiczną więc może jakiegoś kwiatka dokupię ;) )

Dołączona grafika

(mały trik i nie ma wzmocnienia na środku)

Bardzo ładnie ci to wyszło ale jednak ta roślina zajmuje jak na moje oko zbyt dużo powierzchnię

Ekstra :) . Też chciałbym mieć jakiegoś gada lecz moja mama mówi, że jak coś przyniosę to mnie wywali z domu :) . Ale kiedyś przyniosę i koniec kropka :) .

Wszystko gra już mi się roślinki spodobały super naturalny gąszcz

Ładniutkie mieszkanko. ;) Tu też będzie basenik?

piekny wąż też bym chciał takiego !!! tylko moja mama by sie niezgodzila