Skocz do zawartości

Boa constrictor pastel


yorki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie ma czegoś takiego jak oswojony wąż. Najwyżej można przyzwyczaić je do obecności i zapachu człowieka, ale nadal do dzikie zwierze któremu nastrój może bardzo szybko się zmienić.

 

BTW. dziś 2 razy uciekła mi Eywa....

Najpierw rano zanim wstałem łaziła po biurku, a potem po południu musiałem urwać się z lekcji bo znikła. po dość długich poszukiwaniach znalazłem ją śpiącą w papierach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Yorki wężynki świetne.Jeśli nie nazwałeś 2 wężycy to proponowałabym Seze (ikran Naytiri) jeśli już tak Awatarem poszedłeś.Tak mi przyszło do głowy... :D Jestem pełna podziwu dla Twojego "szaleństwa".Ja co prawda nie zdecydowałabym się na posiadanie węża.Są cudne,wspaniałe,ale karmienie ich...no wiesz...boli...Mój Tomasz męczy mnie o gekona.Zastanawiam się,mam obawy,nic o nich nie wiem.

Będę obserwować Twoje poczynania,bo mnie to zaciekawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwałem, nazwałem - Pandora się zowie ;)

Gekony fajne i kontaktowe gadziny. Też ostatnio mnie na nie nachodzi tylko, że na orzęsione.

 

A teraz puszka dla Pandory, czyli terrarium które budowałem dość długo - tak to jest jak nie ma się pieniędzy, no ale wczoraj ukończyłem i boasek w końcu może się powyciągać bo po ostatniej wylince przyrosło jej się sporo i ma ok. 150cm

 

Samo terrarium(170x55x60h) to pół na pół płyta i szkło osadzone na stelażu(pewnie z czasem powymieniam wszystkie boki na szyby, ale nie wystarczyło pieniędzy na chwilę obecną); konary z lasu; kwiatki z prywatnego parapetu - są powsadzane w plastikowe doniczki co by płyta nie była aż tak bardzo narażona na wilgoć.

 

Do meritum.

(Zdjęć ze spawania, przykręcania, malowania i klejenia nie wstawiam bo wygląda to zawsze tak samo)

 

Już na miejscu docelowym(nie obyło się bez krytyki mamusi -"Jak ja będę okna myć?!")

Dołączona grafika

Wesoła twórczość :D

Dołączona grafika

Już prawie...

Dołączona grafika

I efekt finalny(chyba, bo jadę dziś na giełdę zoologiczną więc może jakiegoś kwiatka dokupię ;) )

Dołączona grafika

(mały trik i nie ma wzmocnienia na środku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...