Skocz do zawartości

prętnik


jojo1999
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie interesuj się moim wiekiem,!!Jeżeli nie masz ochoty udzielić mi informacji na dany temat to nic nie pisz!!Poza tym ta strona jest dla wszystkich i dla 13-letnich i 15-letnich ludzi!!!Wiec nie interesuj się czyimś wiekiem:)

Dbaj o pisownie

I takie sugestie załatwia się poprzez pw

ecikgfc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tam tylko 20 litrowe akwa to nie możesz mieć zbyt dużo rybek maksymalnie możesz mieć 6 rybek wiec wybierz odpowiednie rybki np. 2 glonojady niebieski i zloty może jeden kirysek jak tam chcesz i 3 prętniki czerwone choćby tak i już bo jak masz odpowiednie natlenianie wody to dajmy ze max do 8 i nic więcej ja mam dobre napowietrzanie bo mam 320l na h a mam akwarium 54l gdzie mogę mieć max 18 rybek a i tak mam 21 i potwierdzam trochę oleju w głowię trzeba mieć

 

Dbaj o pisownie

 

Nie wiesz co piszesz twoja pomoc jest nie do przyjęcia zbrojnik niebieski zwany glonojadem ma wymagania minimum 100 l wiec proszę poczytaj i wtedy pomagaj .

 

I potwierdzam trochę oleju w głowie Rybkowaty

 

ecikgfc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz tam tylko 20 litrowe akwa to nie mozesz miec zbyt duzo rybek maxymalnie mozesz miec 6 rybek wiec wybierz odpowiednie rybki np. 2 glonojady niebieski i zloty moze jeden kirysek jak tam chcesz i 3 pretniki czerwone chocby tak i juz bo jak masz odpowiednie natlenianie wody to dajmy ze max do 8 i nic wiecej ja mam dobre napowietrzanie bo mam 320l na h a mam akwarium 54l gdzie moge miec max 18 rybek a i tak mam 21 i potwierdzam troche oleju w glowie trzeba miec

 

Bzdury... np. tzw. glonojad rośnie do 13 cm.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz tam tylko 20 litrowe akwa to nie mozesz miec zbyt duzo rybek maxymalnie mozesz miec 6 rybek wiec wybierz odpowiednie rybki np. 2 glonojady niebieski i zloty moze jeden kirysek jak tam chcesz i 3 pretniki czerwone chocby tak i juz bjak masz odpowiednie natlenianie wody to dajmu ze max do 8 i nic wiecej ja mam dobre napowietrzanie bo mam 320l na h a mam akwarium 54l gdzie moge miec max 18 rybek a i tak mam 21 i potwierdzam troche oleju w glowie trzeba miec

No trzeba mieć trochę oleju :zamieszany:

Glonojady - zbrojniki niebieskie min. 100l na parkę

Kiryski stadne, ale i tak akwa za małe

Prętniki zdaję się, że minimum 50l

 

To co można już napisałam wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz tam tylko 20 litrowe akwa to nie mozesz miec zbyt duzo rybek maxymalnie mozesz miec 6 rybek wiec wybierz odpowiednie rybki np. 2 glonojady niebieski i zloty moze jeden kirysek jak tam chcesz i 3 pretniki czerwone chocby tak i juz bo jak masz odpowiednie natlenianie wody to dajmy ze max do 8 i nic wiecej ja mam dobre napowietrzanie bo mam 320l na h a mam akwarium 54l gdzie moge miec max 18 rybek a i tak mam 21 i potwierdzam troche oleju w glowie trzeba miec

Tobie tego oleju na pewno brakuje! Skąd wziąłeś taki przelicznik?

Poczytaj trochę o rybach a dopiero później dawaj innym rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mialyby byc takie warunki jakie mowicie to w 120l mozna by bylo miec tlyko dwie ryby???To mialo by sens??NIE!!! oczywiscie ze mozna ale postaraj sie kupic wieksze troche akwarium.Ja choduje o droku i maja sie wspaniale maja 25 l akwa i 3 skalary 2 pretniki 2 gorami nic nie choruja ania nic wyszly karlowate i sa piekne .Pozdrawiam jojo 1999 jelsi nie pomyliłąm.I nie przejmuj sie nie milymi komentarzami ludzie sie az tak dobrze nie znaja napsiz ile je masz j ak by mialy ci zdechnac to by ci zdechly po 1 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja hoduje o droku i maja sie wspaniale maja 25 l akwa i 3 skalary 2 pretniki 2 gorami nic nie choruja ania nic wyszly karlowate i sa piekne .

Ech...

Może mają się dobrze, ale akwarium stanowczo za małe. Dla tej obsady to trzeba akwarium ok. 200l...

 

Jesli mialyby byc takie warunki jakie mowicie to w 120l mozna by bylo miec tlyko dwie ryby???To mialo by sens??NIE!!! oczywiscie ze mozna ale postaraj sie kupic wieksze troche akwarium.

Nie.

Po 1. Prętniki i gurami trzymamy w haremach.

Po 2. Poza nimi mogą być też inne ryby.

Po 3. Dwóch gatunków ryb Labiryntowatowych nie powinno trzymać się razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...