Skocz do zawartości

Jak wam się podoba moje akwarium 30l?jakie zmiany?dojadzcie.


michal1003
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam możliwości na większe akwarium :cry: a do tego zestawu dokupię jeszcze 3 neonki czerwone 5 gupików i bojownika i jak bojownik będzie agresywny to walne go do oddzielnego akwarium 20l i tam będzie żył a i dokupię jakiejś trawki i mchu dokupię jeszcze 2 krewetki RC i co otym myślicie?

 

Czyli zrobię stadko neonków czerwonych składających się z 10 sztuk,stadko gupików składających się z 7 sztuk,2 krewetki RC jak mi się spodobają to więcej,a i z tym bojownikiem zrobię tak że jak będzie agresywny to go wywalę do oddzielnego akwarium 20l.Na dno dokupię jakiejś trawki i mchu.Ale wy mnie źle zrozumieliście i ja nie wydaję pieniędzy o tak o tylko na konkretny cel.Co wy tak mnie krytykujecie przecież tak tych rybek nie męczę.I co o tym myślicie co zamierzam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ej kasia to co napisałaś to było bardzo mądre ale jak patrzę na moje akwarium to tylko myśle co by dokupić żeby było pięknie,lepiej itp. wiecie ,a ogólnie to sorawka za to wszystko macie racje i teraz tylko dokupię gupiki i bojka i neonki tak jak wyżej napisałem

 

gdyby nie wy to bym kupił tak na pałę jakie mi się podobają w zoologu a tak to chociaż rybkom będzie dobrze może

poniosło mnie trochę z tym że moje akwarium to słoik małe <ostrzeżenie: gó...> bo tak do odebrałem a ja się staram żeby było ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak mam neonki innesa nie czerwone bo patrzyłem na necie czym sie różnią a i napisałem zę czerowne bo na początku miałem 2 neonki innesa a potem dokupiłem te i one się różniły ale nie wiedziałem jakie dokupiłem i myślalłem że to są czerwone bo się różnią od tamtych co miałem wczesniej tym że maja bardziej zielone brzuchy czy co to jest a poprzednie niebieskie mają i myślałem ze to są te czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandy27 dziękuję ale nie zrobie tego teraz bo tych co mam nie wywalę :(

zrobię tak że :

dokupię 5 gupików albo więcej

bojownika ale jak będzie agresywny to go do 20l

krewetki 2 na początek

a neonki zostaną

 

dokupię trawki i mchu i tyle może coś jeszcze z roślin ale najlepiej to bym kupił jakieś duże akwarium i tam dał wszystkie rybki a do tego kupił bojka i krewecie tak jak mówisz ale nie mam pieniędzy naprawdę a mam tylko 2 akwaria jedno 30 drugie 20 i tyle a i 20l ma tylko żwirek i więcej nic a no i lampkę 15w :( a pozatym szczerze to większego nie chce bo za dużo wymiany wody i wogóle więcej roboty :)

to moje zdanie narazię bo nie mam dużego bez urazy

tak samo ludzie myślą o motocyklach bo nigdy nie mieli i mówią że niebezpiecznie itp oj wiecie oco chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ kurcze pytam się co myślicie o tym żebym kupił 5 gupików,bojownika(wrazie co do 20l oddam)2 krewetki.

do moich rybek czyli wszystko będzie tak w 30l

7 neonków

7 gupików

1 danio

2 krewetki

1 bojownik

 

jak źle to piszcie

wiem że neonki i danio do oddania ale szkoda mi :( wybaczcie ,ale juz nie dokupię chociaż dzięki wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davussum masz nauczkę choć pewnie w zoologu ci powiedzieli że wszystkie ryby się nadają więc już wiesz że w nie wszystkich sklepach mówią prawdę

to oni dobierali rybki do mojego akwarium a teraz muszę sie z nimi za przeproszeniem bujać bo pewnie nie przyjmą ich z powrotem lub na wymianę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...