Skocz do zawartości

Jak wam się podoba moje akwarium 30l?jakie zmiany?dojadzcie.


michal1003
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oto link mojego akwarium na youtubie

 

http://www.youtube.com/watch?v=zGmTl0pnogw

 

jakie zmiany pomóżcie

nie wywalę danio

 

DOKUPIĘ:BOJOWNIKA a jak będzie agresywny to dam go do akwarium 20l oddzielnego (nie kuli)

 

CO MYŚLICIE O TYCH RYBKACH DO MOJEGO AKWARIUM?:

mieczyki 2,jaka cena?

kosiarki 1 albo 2 jaka cena?

molinezje 1 albo 2 jaka cena?

krewetki 2 jaka cena?

gupiki 5 jaka cena?

 

czy te rybki wyżej mogą być z tymi co mam czyli 7 neonków,1 danio,2 gupiki,no i bojownik ale on to jak będzie agresywny to go wywalę do akwarium 20l(nie kuli)

 

PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ BO NIE WIEDZIAŁEM JAK SIĘ SPYTAĆ O TO WSZYSTKO

 

BOJOWNIK NA PEWNO BĘDZIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale bez przesady bo to akwarium nie jest słoiczkiem ani puszką a na większe szkoda mi kasy bo to akwarium jest ozdoba mojego pokoju a i lubie jak jest w nim dużo zieleniny i rybek heh a i jak może takie małe się meczyć niby w takim dużym akwarium bo w zoologicznym wszystkie są takie i trzymają tam te rybki nie a one się nie męczą według mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal1003 widziałeś kiedyś mieczyka który jest skarłowaciały więc zobaczysz u siebie :x Wygląda gorzej jak babcia z laską i z garbem. W zoologu hmm trzymają ryby na chwilę w danym akwarium nawet w 5 l słoiku bo i tak się sprzedadzą a im na tym tylko zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz mam pytanko ile musiałbym kupić kosiarek żeby nie było im smutno bo wiem że one są stadne bo jednej nie kupię tylko ile

 

a i molinezje to może byś jedna czy musi kilka?ile?

kosiarki może być jedna czy kilka ? ile?

 

bo po jednej nie kupię bo im bedzie smutno chyba co nie to jak mi polecisz

tylko nie zaczynaj ze za małe akwarium ,mój kolega ma 25l i ma w nim 1 molinezje,gupiki,neonki,danio, glonojada i kilka innych z tego co zauważyłem to nie wyjeżdzaj mi tu z tym że w słoiku nie trzyma się ryb itp.tylko doradz bo i tak kupię i tak a jak nie to się spytam w zoologu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ty wiesz jakie rozmiary osiągają rybki, które chcesz kupić, głównie mi chodzi o kosiarki i molinezje??? Masz akwarium kostkę, przecież one będą się odbijały od ścianki do ścianki a nie pływały. A bojownika wpuść, najlepiej z kubeczka jak lubisz sobie popatrzeć na rzeźnię w akwa. Powodzenia....

 

Kolego jedna rada: nie męcz zwierząt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: a w sklepie powiedza mu cos w stylu : "no oczywiscie, ze tak moze byc..."itp. Pamietam jak zakladalam swoje pierwsze akwa... bylam taka napalona i nieoczytana(niestety!!)... Wydalam sporo kasy na rybki.. w tym brzanki sumatrzanskie...sztuk 2(!!!!!!)i po niecalych 2tyg zastanawialam sie gdzie znikaja mi rybki;((danio, neonki, male moli), kazdy uczy sie na swoich bledach... wspolczuc tylko rybka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...