Jump to content

Molinejze


Recommended Posts

Witam przy okazji podepnę sie pod temat

 

Jaki kolor ma narybek molinezji black moll .Pytam ponieważ mam w akwarium jeszcze Gupiki i Mieczyki i nie wiem co się urodziło z filtra zewnętrznego wyłowiłem 2 małe rybki czy mogę je narazie trzymać w słoiku wsadzonym do akwarium zanim kupie kotnik??

Link to comment
Share on other sites

U mnie narybek back molly miał kolor taki ciemno szary a już na drugi dzień był bardziej ciemniejszy a niektóre były czarne.

A co do kotnika to nie kupuj, a tym bardziej nie dawaj w słoiku do akwa, zrób sam. Utnij dno butelki i zrób małe dziurki(gorącą igłą) i przymocuj do ścian akwa na przykłąd nitką.

Link to comment
Share on other sites

Mogę spytać jakie masz akwarium ? Ogólnie molinezja mnożą się na potęgę więc młodych lepiej nie odławiać bo co się uchowa to się uchowa ;) Wiem co mówię więc najlepiej tak zrób chyba że potem będziesz miał co z nimi zrobić

Link to comment
Share on other sites

Mam ogólne akwarium i w sumie nie wiedziałbym ze się coś urodziło gdyby nie to że dokładałem nową gąbkę do filtra zdziwiłem się jak na dnie po wyjęciu koszyczków pływały sobie dwie małe rybki a że mi sie ich szkoda zrobiło to wsadziłem je do słoika nie mógłbym patrzyć jak po wpuszczeniu do akwarium padły by łupem dorosłych ryb .Co do kotnika to już zrobiłem według wskazań Sambiego dzieki, na razie rybki żyją i mają się dobrze .Jeszcze takie małe pytanie :Kiedy zacząć je karmic i czym??

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...