Skocz do zawartości

Molinejze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam przy okazji podepnę sie pod temat

 

Jaki kolor ma narybek molinezji black moll .Pytam ponieważ mam w akwarium jeszcze Gupiki i Mieczyki i nie wiem co się urodziło z filtra zewnętrznego wyłowiłem 2 małe rybki czy mogę je narazie trzymać w słoiku wsadzonym do akwarium zanim kupie kotnik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie narybek back molly miał kolor taki ciemno szary a już na drugi dzień był bardziej ciemniejszy a niektóre były czarne.

A co do kotnika to nie kupuj, a tym bardziej nie dawaj w słoiku do akwa, zrób sam. Utnij dno butelki i zrób małe dziurki(gorącą igłą) i przymocuj do ścian akwa na przykłąd nitką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogólne akwarium i w sumie nie wiedziałbym ze się coś urodziło gdyby nie to że dokładałem nową gąbkę do filtra zdziwiłem się jak na dnie po wyjęciu koszyczków pływały sobie dwie małe rybki a że mi sie ich szkoda zrobiło to wsadziłem je do słoika nie mógłbym patrzyć jak po wpuszczeniu do akwarium padły by łupem dorosłych ryb .Co do kotnika to już zrobiłem według wskazań Sambiego dzieki, na razie rybki żyją i mają się dobrze .Jeszcze takie małe pytanie :Kiedy zacząć je karmic i czym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...