Skocz do zawartości

Jak je ukryć??


Kwiatek_90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Roslina z pierwszego zdjecia to prawdopodobnie:

http://www.superakwarium.pl/zwartka-drobna-id405.html

Ja typuje tak choć troszkę słabe zdjęcie ale ...2 roślinka to może być Microsorium pteropus-mikrozorium oskrzydlone.

Nie wprowadzaj ludzi w bład jak nie jestes pewien. Microsorium wyglada tak:

http://www.superakwarium.pl/mikrozorium ... id578.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje np. wykombinowc ladny korzen, taki aby mial jeden koniec bardzo dlugi i dosc szeroki, ktory ladnie by sie rozgalezial w strone dna... Nastepnie wiertlem 15mm wywircic w tym najdluzszym podluzny otwor wsadzic w niego wszystkie te wezyki... Obok tego najdluzszego konca w ktorym bieglyby weze posadzilbym wysokie rosliny aby go dodatkowo zakryly, a sam korzen obsadzil anubiasami albo jakims ladnym mchem i mysle, ze by to bardzo ladnie wygladalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzeń zajmuje sporo miejsca w akwarium. A może jakaś łupka z piaskowca??

Powiedzialbym, ze korzen nie zajmuje az tak duzo miejsca a poz tym stwarza wiele kryjowek, swietnie wyglada, wzbogaca wode w garbniki itd. ale oczywiscie to tylko moje zdanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe czy w pobliskich zoologicznych będzie nurzaniec, pewnie nie. Jest to w tej chwili najlepszy pomysł Dziękuje NirwAniu. Korzenia jeszcze poszukam.

 

Dziś padły mi dwie brzanki, szybko oddychały i po zgonie miały otwarte pyszczki, od 5 dni mam filtr kubełkowy wyregulowany tak abo natleniał cały zbiornik. Przepraszam za błędy w pisowni ale pisze w stresie.Dzis juz podmieniłem 30% wody i włożyłem do filtra węgiel aktywny. Tylko nie wiem na co zdyechły te rybki?

 

Czy akwarium moze być zabardzo natlenione i dlatego zdechły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...