Skocz do zawartości

Jak je ukryć??


Kwiatek_90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

NAJPIERW POWINIENES SIE CZEGOS DOWIEDZIEC O RYBKACH A DOPIERO PÓZNIEJ MIEC AKWA !!! :roll::evil::roll::evil:

te informacje ktore ci wypisze to podstawy !! Akwarzysta powinien je znac jak Amen w pacierzu ...

 

welona- oddaj bo on jest zimnolubny !! temp. dla welona to srednio 20 stopni... :roll:

4 kardynałki - mogą zostac

2 danio - oddaj bo to ryba stadna ...

2 glonojady - zostaw ...

1 zbrojnik - oddaj bo glonojad i zbrojnik to to samo ..a po co az 3 ??

3 sumatry - oddaj

4 skalary - dokup ze 2

2 kiriski. dokup 1

PODSUMOWANIE :

4 kardynałki , 2 glonojady ,6 skalarów , 3 kiryski

 

EDIT:

 

Ale zamierzam welona i skalary z zbrijnikem zostawic w 45l. Czy to złem rozwiązanie?

w 45 l moga zostac 4 kardynałki i dokup moze jeszcze pielegniczki ramireza (parkę) albo kakadu ( 2 samice i 1 samca)

SKALARY i zbrojnik nie moga byc w 45 l bo to za małe akwa ... :roll:

 

mod: nie jesteś tutaj nowa więc powinnaś wiedzieć, że posty się edytuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelhodowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne wyjście dla mnie jest w roślinach. Jakbyś przyciął trochę moczarkę i dał w róg coś drzewkowatego to na pewno zasłoni. A, jaki litraż ma to akwarium? To tak nawiasem, bo widziałam tam skalara, a one potrzebują czegoś dużego. A korzeń... ni jest to, jak mówiłam, duże akwarium i zabierze dużo miejsca. I żwirek wykopsać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamka 112 kupiona 2 tygodnie temu zalana wodą od 4 dni przecieka, oczywiście zwrot do sklepu nie mieli drugiej 112 wiec zwrot kasy, podłoga zalana. Skalary sprzedana po 3 zł za sztuke lepiej niz za darmo, welon za 8 zł, wiec troszke luźniej ma reszta ale i tak jeszcze za duzo.Ale z tym akwa to załamka :(:(:( .A i jeszcze jedno tetra podwyższa ceny o 30% tylko nie wiadomo kiedy. :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że się podoba.Zrobiłem to z steropianu 5 cm, najpierw penzelkiem umoczonym w rozpuszczalniku "namalowałem" tak jakby kratke tylko zeby tak delikatnie sie wżarło, reszte dziur zawdzieńczam farbie o nazwie srebrzanka kóra po pomalowaniu tagże rozpuszcza steropian, tam gdzie powinien być wiekszy dołek poprostu wiecej srerrzanki dałem potem pomalowalem jeszcze raz krawędzie tych dołków no i wyszło tak jak jest. Lecz popełniłem błąd bo na noc zostawiłem z tej samej pozycji co malowałem i są miejsca w których przepaliło steropian na wylot, z tego powodu dziś pewnie zrobie dróge czarne. Samo wycinananie i malowanie zajeło mi 1h.Jest to tło zewnętrzne. :D Tła wewnętrzne podobno mozna zrobić z pianki tej do uszczelniania, podobno nie wydziela szkodliwych substancji, ale to przecież pianka i chłonie wode a ma dość dóze pory po wyschnięciu wiec jak to potem umyc?? :D

Ale sie rozpisałem. :geek:

dobry sposób no i fajny efekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...