Skocz do zawartości

Jak je ukryć??


Kwiatek_90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmm jeśli nie są one od filtra to proponowałbym przesadzenie jakiejś duuużej rośliny w to miejsce. Wspomniałem o zmianie położenia filtra z uwagi na to że roślina mogłaby się zdeczką męczyć jeśli Twój filter nalezy do mocnych, jeśli nie to myślę, że będzie ok. Możesz też pomyśleć o zakupie lub stworzeniu samemu jakiejś ozdoby typu zamek.

 

Dodatkowo możesz je wymienić na ciemniejsze, będą mniej widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że się podoba.Zrobiłem to z steropianu 5 cm, najpierw penzelkiem umoczonym w rozpuszczalniku "namalowałem" tak jakby kratke tylko zeby tak delikatnie sie wżarło, reszte dziur zawdzieńczam farbie o nazwie srebrzanka kóra po pomalowaniu tagże rozpuszcza steropian, tam gdzie powinien być wiekszy dołek poprostu wiecej srerrzanki dałem potem pomalowalem jeszcze raz krawędzie tych dołków no i wyszło tak jak jest. Lecz popełniłem błąd bo na noc zostawiłem z tej samej pozycji co malowałem i są miejsca w których przepaliło steropian na wylot, z tego powodu dziś pewnie zrobie dróge czarne. Samo wycinananie i malowanie zajeło mi 1h.Jest to tło zewnętrzne. :D Tła wewnętrzne podobno mozna zrobić z pianki tej do uszczelniania, podobno nie wydziela szkodliwych substancji, ale to przecież pianka i chłonie wode a ma dość dóze pory po wyschnięciu wiec jak to potem umyc?? :D

Ale sie rozpisałem. :geek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tragicznie hmmm...?No pytam się :P . Mam 45l 50X30X30h, i moduje moczarke:welona,4 kardynałki, 2 danio,2 glonojady nie pamiętam nazwy,1 zbrojnik, 3 sumatry, 4 skalary, 2 kiriski. ;)Ale w planach 112 dlatego żwirku narazie nie wymieniam. :lol: .

A tak ogólnie to dlaczego mam go wymieniać i na jaki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tragicznie hmmm...?No pytam się :P . Mam 45l 50X30X30h, i moduje moczarke:welona,4 kardynałki, 2 danio,2 glonojady nie pamiętam nazwy,1 zbrojnik, 3 sumatry, 4 skalary, 2 kiriski. ;)Ale w planach 112 dlatego żwirku narazie nie wymieniam. :lol: .

A tak ogólnie to dlaczego mam go wymieniać i na jaki??

SPRÓBUJE napisac to bez nerwów ... choc to nie bedzie łatwe...

ODDAJ welona, kardynałki , danio , glonojady (zbrojnik) , suatry , skalary !!!!!!!

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...