Skocz do zawartości

[Muzyka] metal


klimek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja cię proszę.

Pewnie masz rację, z tego co widzę, ty wolisz te mocniejsze rodzaje metalu. Ja to mam tak, że czasem mógłbym godzinami słuchać chociażby ciężkiego rocka jak np "Paranoid" Black Sabathu, a czasem lubię się rozładować przy pożądnym death metalu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja cię proszę.

Pewnie masz rację, z tego co widzę, ty wolisz te mocniejsze rodzaje metalu. Ja to mam tak, że czasem mógłbym godzinami słuchać chociażby ciężkiego rocka jak np "Paranoid" Black Sabathu, a czasem lubię się rozładować przy pożądnym death metalu :D
Ależ skąd. Lżejsze rzeczy też słucham. Ale jak widzę że niektórzy z kapel typu hunter, lordi, Slipknot, Within Temptation robią metal to mnie skręca.

To że tak są jakieś elementy metalu to nie oznacza iż jest to metal.

To że Therion wykorzystuje elementy muzyki klasycznej nie sprawi iż wrzucę ich do jednej szufladki z Wagnerem.

To że Pestilence na przegenialnym Spheres ma sporo elementów Jazzowych nie sprawi iż chciałbym ich ujrzeć na Jazz Jamboree.

Tyle chciałem powiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja nie mam określonego, ulubionego rodzaju metalu.

 

A kapel jest zbyt wiele :-)

 

Ulubione w skrócie (zahaczając o kilka gatunków i kilka krajów).

 

Death, Vader, Bloodbath

In Flames, Soilwork, Mercenary

Dream Theater, Threshold, Ayreon

Brainstorm, Iron Maiden, Avantasia

Anathema, My Dying Bride, Katatonia

Moonspell, Paradise Lost, Crematory

Immortal, Emperor, Rotting Christ

Machine Head, Trivium, Soulfly

Testament, stara Metallica, Kreator, Slayer, Megadeth, stara Sepultura

 

i wiele wiele innych - do setki doliczyć to mało :-)

 

a ostatnio w ucho wpadło...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem we wrzesniu poraz kolejny na koncercie Sabaton-u, ekstra wrażenia. A pstatnio slucham Serj Tankian, były wokalista zespolu System of a Dwon, który gra teraz solo :)

Sabaton - fajna kapela :-)

 

Co do Serja, to wolę posłuchać Systemów niż jego solowych numerów.

 

A z koncertów, to w tym roku byłem na Arch Enemy, Dream Theater i za niedługo pojadę na Amorphis :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie mordimer, miło że wspomniałeś o Megadeth, jedna z moim ulubionych kapel thrash metalowych ;) Pierwszego listopada ukaże się nowy album Megadeth (trzynasty) zatytułowany "TH1RT3EN". Ujawniono okładkę:

 

Dołączona grafika

 

 

PS: A za niedługo w bielsku będzie HUNTER \m/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja się zastanawiam ile fanów Hunter, whithin tempation, linkink park itp uważa że to metal ;)

No dobra z tym linkin parkiem to masz rację, bo to jest rapcore (przynajmniej 1 i 2 płyta), ale Hunter to jest coś co najmniej podchodzące pod metal, nie wiem czemu się tak upierasz ;) . Hunter to na pewno nie rock. Można by się kłócić cały czas, ale... A tak w ogóle zdania zaczyna się z dużej litery łobuzie :lol:

 

Ps: Ja tam do linkin parku nic nie mam, przyznam się, że od tego zespołu zaczynałem przygodę z muzyką. Dopiero pół roku później się przerzuciłem na mocniejsze brzmienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...