Jump to content

Rośnięcie gupiczków


Recommended Posts

Mam pytanie- po jakim czasie mniej wiecej mozna wpuścic narybek:

gupika- do akwarium ogólnego

gupika endlera-do akwarium ogólnego?

 

mam z 3 tygodnie 1 gupiczka i urósł chyba z pół milimetra i się poszeżył. Czy za wolno rośnie czy może to jednak gupik endlera?

Link to comment
Share on other sites

Akwarium 200L 2 danio pregowany, 2 panie gupiki, 3 panowie gupiki,5 kiryskow i 2 glonojady i 1 kardynalka. Malutkie mają z 1 cm ale ten który już ma z 3 tygodnie ma 1,1 cm.

 

Edit:

 

Co do zarośnięcia-sporo nawet, ale z doświadczenia do rybek danio to raczej danio je nawet ''kamienie''(twarde jedzenie je jak np. swiezo sypniete jedzenie, sypniete larwy iczasem nawet jakis pokarm w granulkah rozgryzaja wiec).. kiedys dalam im rybkę(gupika mial 1 cm dlugosci i 3 mm szerokosci) ktora juz umierala(nie ruszala sie, i opadala na dno i juz prawie nie dychala) i zjadly z jednym połknięciem :shock:

Atreyu: Edytuj posty.

Dbaj o ortografię.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Właśnie dzisiaj włożyłam malutkie do akwarium (o dziwo niektore pływały przy wiekszych pyszczkach kirysków a nie zostały zjedzone). 2 z nich maja już troszkę kolorów (rybki maja niecałe 1,2 cm!) (2 plamki =niebieskie i zielona). I okazało się..... że........ mam 12 dziewczynek i 3 chłopców .. :P

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...