Jump to content

Tetra rewolucjonizuje pokarmy dla ryb


adminnew
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

Tetra – lider innowacji w akwarystyce - wprowadziła na rynek pokarm, który rewolucjonizuje podejście do karmienia ryb. Tetra Natura to naturalna pełnowartościowa dieta dla ryb akwariowych. Po raz pierwszy ryby otrzymują naturalny pokarm, który jednocześnie dostarcza im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Tetra Natura to idealne rozwiązanie dla tych miłośników podwodnego świata, którzy chcą karmić swoje ryby w bardziej naturalny sposób, oferując im jednocześnie pokarm o wyjątkowych walorach smakowych.

 

Tetra Natura to pierwszy pełnowartościowy pokarm o miękkiej konsystencji. Naturalny pokarm wysokiej jakości, bogaty w składniki odżywcze i witaminy jest idealny dla ryb ozdobnych. Dzięki konsystencji żelu ten opatentowany produkt jest miękki, łatwy do pogryzienia i zachęca do karmienia ryb w sposób podobny do naturalnego. Dodatkową zaletą produktów Tetra Natura jest to, że zachowują one zwartą formę także w wodzie, dzięki czemu minimalizują powstawanie efektu mętnej wody.

 

http://www.tetra.de/tetra/go/doc/doc_request.cfm?F35A97FC219BFB922F50A3CEBEF6D52B

 

Pokarmy Tetra Natura zostały opracowane w oparciu o opatentowaną technologię Tetra. Naturalny pokarm otoczony jest żelem bogatym w składniki odżywcze, witaminy i minerały ważne dla prawidłowo zbilansowanej diety. Pokarmy Tetra Natura dostępne są w dwóch postaciach: saszetek do regularnego karmienia zapewniających pełnowartościową dietę oraz uzupełniających bloczków zapewniających dostęp do pokarmu przez 24h, idealnych zwłaszcza dla ryb wolno pobierających pokarm i płochliwych.

 

Tetra Natura oferuje 5 wersji smakowych aby zapewnić zróżnicowaną dietę dostosowaną do potrzeb poszczególnych gatunków ryb. Żelowe saszetki dostępne są w wersji z ochotką i krylem (Bloodworm Mix), z artemią i cyklopem (Brine Shrimp Mix) oraz z algami nori (Algae Mix), a żelowe bloki: z cyklopem i dafnią (Cyclops Block) oraz z algami nori (Algae Block).

 

http://www.tetra.de/tetra/go/61BEB112904FEA80FB62EF54830179CD/doc/doc_request.cfm?F3561F54219BFB922FAC8FD04884DEA6http://www.tetra.de/tetra/go/61BEB112904FEA80FB62EF54830179CD/doc/doc_request.cfm?F3548452219BFB922F19DFA6D65362BA

 

Tetra Natura jak żaden inny pokarm odpowiada naturalnym wymaganiom i zwyczajom żywieniowym ryb ozdobnych. Jest to także wspaniała alternatywa dla pokarmów mrożonych. Nie tylko ze względu na wygodę stosowania i brak konieczności przygotowania pokarmu, ale przede wszystkim ze względu na walory odżywcze 3-krotnie przekraczające te, które można osiągnąć dzięki pokarmom mrożonym.

 

Żel (pasta) wzbogacony w składniki odżywcze:

 

Kompozycja granulatu:

* 60% białko

* 18% tłuszcz

 

Mieszanina:

* Różne składniki (m. in. mączka rybna, gluten pszeniczny)

* Witaminy

* Minerały

* Formuła BioActive (podnosząca odporność ryb na choroby bakteryjne)

 

Wnioski:

* Dieta podstawowa

* Połączenie pokarmu naturalnego i składników odżywczych

* Nieustający wzrost wagi ciała ryb w okresie trwania testów:

* Nawet do 63% w stosunku do początkowej wagi ryb

* 3 razy wyższa (dla ryb słodkowodnych) i o 50% wyższa wartość odżywcza (dla ryb morskich) pokarmów TetraNatura niż żywych pokarmów czy też mrożonych

* Pokarm posiada biologicznie zrównoważoną wartość odżywczą, co sprzyja wysokiej przyswajalności pokarmu

* Kompletnie zbilansowana karma, identyczna jak naturalna

 

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...