Skocz do zawartości

[162L] The forgotten mine Marcin Bielak


adeptmarine
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czarne nie ma rewelacji bo mam takie u siebie, niebieskie tak jak piszą fajna głębia spróbował bym troche ciemniejszy mniej więcej jtaki jak widać na cieniach, zielony nie pasuje chyba że ciemniejszy, na pierwszym zdjęciu brak tła ale jasny brąz też fajnie by wyglądał. W sumie brystole 3zł także możesz pokombinować.

Ja bede chciał zrobić tło na blasze z różnymi odcieniami i przejściami np od czarnego po niebieski lub coś w tyl stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak tylko z bristolem jest ten ból że nie ma takiego rozmiaru, bez docinania się nie obędzie a wtedy widać docięcie.Szafka jest spasowana idealnie pod akwa więc tylko przyczepienie do ściany wchodzi w grę albo postawienie za szafką ale wtedy musiał by mieć arkusz około 100x110cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nastąpiło trochę zmian, zagęściłem rotalę, wyciąłem glosie prawie do zera niech odbije w mniejszych pędach, korzeń został zmieniony na inny, ludwiga poszła na prawo, dodałem 10 Rasbor klinowych, bojek się schował do fotki :] z samiczkami razem :] Wymieniony został filtr Unimax 250 na unimax 700 dzięki koleżeńskiej wymianie z Dawidem vel Felkiem :]

http://dl.dropbox.com/u/14095400/3.jpg

http://dl.dropbox.com/u/14095400/2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmiany:

-wyleciała glossostigma z drogi za nią przyszła "utricularia graminifolia" mam nadzieję że się przyjmie, na razie cienko to widzę

-doszły :

*Limnophila aromatica

*anubias nana

* i kilka innych roślin których nazw nie pamiętam może pomożecie ;)

*ludwiga rubin przycięta ale rośnie za kamieniem nie długo się wyłoni ;]

Nawożenie:

Makro zrobione z

KNO3 14g

KH2PO4 2,5g

MgSO4 45g

K2SO4 jako easy life potasium w ilości 10ml co drugi dzień

Wszystko rozrobione w 500ml i podawane od pn-pt w ilości 30ml

 

Mikro:

CSM+B rozriobione w 500ml podawane od pn-pt w ilości 15ml

plus easy life ferro 10ml od pn-pt

plus 10 kropel ECA co dzień

 

Przy podmianach 15ml Femanga genaral + 15ml femanga spezial

EC co dzień w ilości 5-10ml w zależności od zauważonych glonów.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Całość w HD :

FULL HD

Zapraszam do ostrej krytyki! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czasem zielenice boki obsypią i otoski się pożywią a ja resztę ścieram :]

Przycinka była wczoraj, ale jak chcesz to jutro mogę ci coś wysłać priorytetem, kilka szczepek, rotali czy aromatici czy hethernatery.

Pisz na PW.

W środę o 8 wylatuję z kraju więc jutro do 13 ewentualna wysyłka.

Potem żona obsługuje akwa więc przycinki nie wchodzą w grę do wysłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniaczek przeszedł przeobrażenie, ale nadal ma ciekawą kompozycję. Uważam jednak, że cały efekt psuje oświetlenie. Przynajmniej zdjęcia są zbyt ciemne. Na filmie widać, że w rzeczywistości jest jaśniej. Jednak pomijając "cudotwórcze" właściwości różnych świetlówek ta aranżacja prezentowałby się najlepiej w zwykłych daylight-ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktualizacja :

trochę roślin wyleciało: przejrzało chyba trochę akwa...

Rotala indica wycięta żeby odbiła w lepszej kondycji.

Jak na razie nic nadzwyczajnego ale może ktoś czeka na aktualki ;)

aha nowe rurki z honk kongu dodane moim zdaniem lepsze wykonanie niż na RA a ta sama firma co gush a taniej z przesyłką niż w RA :-)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem w spadku 3 malutkie, nie miałem serca oddawać je do zoologicznych w moim mieście bo nie przeżyły by lata. Na razie niech sobie będą postaram sie puszkać im nowego domu. Zobaczę z białym bo to nie problem. Jak trochę rośliny odrosną znowu zrobię kilka opcji tła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnie dni aranżacji. Przetrwała 8 miesięcy, ostatnie 6 tygodni nie było nic przycinane.

Planuję zrobić jakiś ragwork z wykorzystaniem grey mountain którego zakupiłem 24kg :]

Zobaczymy co z tego będzie.

aha zapomniałem dodać jak by ktoś chciał roślinki z akwa poza elocharisem, i pogestemonnem to pisać na pw oddam za bezcen :)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda :) Mnie się bardzo środek podoba a w szczególności ten mech na pierwszym planie.

 

Mam jedno pytanie dotyczące filtra jak widziałem w opisie na pierwszej stronie to masz unimax-a 250, dobrze się ten filterek sprawuje ? Ja zamierzam kupić taki sam do 112l jak na razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...