Skocz do zawartości

Akwarium 60l


Rekomendowane odpowiedzi

15 neonów innesa i 1 +3 Bojownik, nie zapomnij o ekipie sprzątającej otoski minimum 6 szt lub kiryski panda lub pigmeje, możesz też spróbować z krewetkami ale to zależy od bojowników ;-)

tak zrobie. neonki, bojownik i otoski

 

I jeszcze pytanie od mojego kolegi.Ma akwarium 50L a w nim 7 gupików i glonojada.Glonojad przez cały czas siedzi w jakimś zamku i wychodzi tylko w nocy. Poza tym boi się gupików. Kolega chce się dowiedzieć dlaczego cały czas się chowa i jest taki strachliwy? Chce mi go nawet oddać, ale nie wiem czy u mnie nie będzie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glonojad przez cały czas siedzi w jakimś zamku i wychodzi tylko w nocy. Poza tym boi się gupików. Kolega chce się dowiedzieć dlaczego cały czas się chowa i jest taki strachliwy? Chce mi go nawet oddać, ale nie wiem czy u mnie nie będzie to samo

To ryby typowo nocne, w szczególności starsze egzemplarze.

Na szybach za dnia siedzą głównie wtedy gdy... nie mają odpowiednich kryjówek.

No i oczywiście go nie przyjmuj - za małe akwarium na zbrojniki niebieskie.

Dziś kupiłem Otosk :D i.na razie mam 11 neonków,5 gupików,6 otosków. Gupiki chce przenieść do inneogo akwarium (52L).Czy mógłbym trzymać gupiki z bojownikiem?Nir będzie im podgryzał ogonów?

Może podgryzać samce, może - nie musi. ;)

Wszystko zależy od charakteru bojka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojownik jest już w akwarium. Pływa z tyłu akwarium, między roślinami. Nie atakuje innych rybek, ale jak zbyt się do niego zbliżą to odgania je.

Zjadł już 3 małe gupiki.Czasami jak mu się przyglądam to wydaje mi się że widzi swoje odbicie w szybie, bo zaczyna szybko pływać wzdłuż szyby i demonstruje płetwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...