Skocz do zawartości

dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu ???


statek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy możecie polecić jakiś dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu? Te które znam z dzieciństwa już nie istnieją. A te w centrach handlowych są przerażające: przerybione, brudne akwaria, często zdechłe ryby. Bałbym się kupić w takim sklepie czegokolwiek. Pewnie na roślinach też są niespodzianki. Może giełda zoologiczna na karmelkowej? Proszę o radę.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław ma swoje własne forum akwarystyczne. W prawdzie nie wiem kto tam działa, ale odnoszę wrażenie, że dużo łatwiej byłoby uzyskać odpowiedź tam :P Poza tym masz jeszcze jedno wyjście - poszukać sklepów w necie.

Bez względu czy wolisz klepać w google, czy czekać aż ktoś z Wrocławia ci tu coś poleci życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilanek11 musiałem przeoczyć, przepraszam.

 

A czy kupował ktoś na allegro od użytkowników: qles albo keszeri ?? Ten pierwszy ma tylko najpopularniejsze rybki ale za to chyba w niewysokich cenach? A ten drugi to firma Plantica i mają kilka interesujących roślinek. Jeden i drugi oferuje odbiór osobisty we Wrocławiu. Czy kupował ktoś od nich?

 

W ogóle co myślicie o kupnie roślin i zwierząt na allegro? Obawiam się transportu ale może niepotrzebnie? Macie jakiś sprawdzonych sprzedawców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można rzeczy zakupione u nich odebrać osobiście to tak samo jak byś poszedł do zoologa i transportował rybki do domu. W zimę woreczek z rybkami trzeba dać pod kurtkę albo zawinąć w ręcznik bo w przeciwnym razie zamarzną.

 

Co do sklepów internetowych to szczególnie polecam belio i roślinyakwariowe. Belio na 100% jest we Wrocławiu a rośliny akwariowe to nie wiem bo zawsze brałem przez internet. Każdym razem co brałem u nich rośliny/krewety wszystko się dobrze przyjmowało w akwa.

 

Co do tych sprzedawców na allegro to nie wiem.

 

BELIO :arrow:http://belio.pl/

ROŚLINAKWARIOWE :arrow:http://forum.roslinyakwariowe.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...