Skocz do zawartości

Włącznik/Wyłącznik Czasowy POMOC PYTANIE


doktor13xxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zainwestować w wyłącznik/włącznik czasowy nie wiem czy warto, i nie wiem na jakiej on zasadzie działa tylko tyle wiem ze np. za 2 h wyłączy nam oświetlenie. Czy np. jak ja włączam oświetlenie o 10h, wyłączam o 13h i włączam o 15h, i wyłączam o 22h czy da się tak jakoś ustawić ten wyłącznik żeby automatycznie bez pomocy drugiej osoby on przeprowadził takie włączanie i wyłączanie światła ?

 

Dziękuje i pozdrawiam doktorek

 

ewwa:ort...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak mój kumpel pewnego dnia mówi mi, że trzeba robić przerwę od 2h do 1h ponieważ przy ciągłym oświetlaniu rośliny mogą się zniszczyć i od tego czasu prowadziłem małe zmiany do mojego cyklu oświetlania, prowadziłem 2 godzina przerwę bo tak to świeciłem od 12h do 22h i było wszystko wporządku. Właśnie miałem się was zapytać otą przerwę ale jakoś czasu nie miałem i z głowy mi wyleciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał kolega wyżej, jest ten jeden minus

Tylko jak Ci wyłączą prąd to musisz na nowo ustawić aktualną godzinę.

Ale przecież codziennie prądu nie wyłączają. Kupując na allegro dojdą Ci koszty przesyłki, a to będzie mało opłacalne. Ja kupowałem w Praktikerze za ok 12zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz sobie do pierwszego lepszego hipermarketu i idziesz na dział elektroniczny. Masz do wyrobu takie zwykłe z okrągłą tarczą- lub elektroniczne- kilka zł droższe. Te elektroniczne mają w sobie baterię AA- dzięki czemu nie kasuje Ci ustawień wrazie przerwy prądu- i w nich możesz sobie ustawiać dla każdego dnia z osobna inne ustawienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...