Jump to content

Giełda zoologiczna w Łodzi


mardow
 Share

Recommended Posts

Jasne, zdaje się że kosztuje 10zł wejście, przynajmniej tak było pól roku temu. Trzeba troche z ochroną pogawędzić, na pewno wejdziesz. Ryby i rośliny sprzedają tam w większych ilościach, takze na sztuki nie licz. Najlepiej być 12-13 na miejscu. To się tyczy giełdy w czwartek, zaś jest jeszcze jedna w niedzielę, tam wstęp wolny i bez problemów. Tam trzeba być 9 najpóźniej :)

Link to comment
Share on other sites

Jasne, zdaje się że kosztuje 10zł wejście, przynajmniej tak było pól roku temu. Trzeba troche z ochroną pogawędzić, na pewno wejdziesz. Ryby i rośliny sprzedają tam w większych ilościach, takze na sztuki nie licz. Najlepiej być 12-13 na miejscu

To jest giełda na ul. Ustronnej. Odbywa sie w czwartki. Głównie sprzedaż hurtowa. Nie wszystko sprzedaje się tam detalicznie i nie wszystko taniej (dla detalistów ceny zaporowe) Jezeli chcemy kupić np. 25 szt z jednego gatunku ryb to warto. W przypadku sprzętu nie zawsze - warto poszukać w sklepach internetowych - ceny podobne

 

Druga giełda jest na "Starcie" ul. św. Teresy od dzieciątka Jezus - niedziela od rana do wczesnego popołudnia.

wstęp darmowy. Jeżeli np,. roślinki to warto tu.

Link to comment
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem lepsza giełda jest na "Starcie" ul. św. Teresy od dzieciątka Jezus.

-wejście jest za darmo.

-można kupować pojedyncze sztuki roślin,rybek i sprzętu.

Czynna jest w niedzielę od 7 do 13- potem się pakują,poleca chale tą głębiej (na wprost wejścia) a druga jest z lewej strony).

Link to comment
Share on other sites

Jak hurtowe to giełda na ul.równej 3/5.

Wejście 10zł.

Np. ryby kupuje się tam popakowane w woreczki i ile ich tam jest trzeba brać z roślinami też tak jest, np moczarki popakowane po 300szt.

 

 

Równa 3/5, Łódź 42 645 75 91 ‎

"Ogrodnik 1 Giełda Ogrodnicza. Ryby głosu nie maja, ale nam ufają. Zoologiczne artykuły. Łódź, ul. Równa 3 /5. 603957076; E-mail do Ogrodnik 1 Giełda Ogrodnicza"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...