Jump to content
Sign in to follow this  
kkbkm

[450] docelowo skalary i neony

Recommended Posts

A skalarki jaie ?? Altumyyy widzę tylko je ;)

Tak więc proszę bardzo 5 godzin pracy, ale korzeń na miejscu mam nadzieję, że będzie się wam podobało.

Dołączona grafika

Woda mętna bo zdjęcie zrobione dosłownie piwo po zalaniu, ale dojdzie do siebie ;))

Korzonek zarąbisty :) Kamienie mnie się tylko nie podobają, jakoś tak nie pasują do reszty ;).

Ja bym dała Skalary w jasnych kolorach bo akwa ogólnie jest ciemne (podłoże, tło) i jak dasz ciemne Skalary to wszystko się zleje w jedną kupę ;).

Jest good :).

Ja bym dała Skalary w jasnych kolorach bo akwa ogólnie jest ciemne (podłoże, tło) i jak dasz ciemne Skalary to wszystko się zleje w jedną kupę ;).

Jest good :).

Dlatego altumy daj !!

50cm to nie za mało na altumy?

Mi się ten korzonek też bardzo podoba i te kamole też mi się nie podobają ;)

Witam. Woda już się wyklarowała, niżej zdjęcie ( pozwoliłem sobie zrobić ramkę w point ;))

Dołączona grafika

a widzę, że tu kupa pytać i propozycji na temat obsady więc już prostuję

OBECNIE ................................................BEDZIE PO ZMIANIE

*5 glonojadów (zbrojniki weloniaste).................*5 glonojadów (zbrojniki weloniaste)

*10 neony inesa.........................................*100 neony inesa

*3 kosiarki...............................................* (prawdopodobnie kilka otosków jeśli nie to zostaną kosiarki)

*2 paletki................................................* (do oddania)

*1 skalar.................................................* 6 sztuk (chciał bym 3 pary Altum)

*1 ramireza (samiec)...................................* (będzie parka)

*1 agasizza (samica)...................................* (będzie parka)

Odkryłeś już co lub kto dobiera się do neonów?

Dołączona grafika

Jak nazywają się te roślinki na środku te małe zielone bobeki xD i ta trawka wychodząca z kamyków z lewej strony ta z przodu ?

Jak nazywają się te roślinki na środku te małe zielone bobeki xD i ta trawka wychodząca z kamyków z lewej strony ta z przodu ?

hehe nie wiem co to są "bobelki" ale myślę, że chodzi Ci o gałęzatkę Dołączona grafika

A to co wychodzi z kamyków po lewej stronie to; Strzałka pływająca

*Zdjęcie zapożyczone z przeglądarki http://www.google.pl/imghp?hl=pl&tab=ii tylko i wyłącznie w celach poglądowych a nie zarobkowych czy reklamowych ;)

Mała aktualizacja, właściwe żadnych zmian tylko nad wódka wielonasienna troszkę urosła i pistia zaczyna rządzić się swoimi prawami ;)

Dołączona grafika

Bardzo ładnie, ja bym spróbował jakiś trawnik posadzić, tylko chyba oświetlenie trzeba by zwiększyć ;)

Mam pytanie: jak wypreparowałeś korzeń znaleziony na działce przez Twojego znajomego? standardowo przez wygotowanie w roztworze NaCl i moczeniu w beczce? baniak bardzo ładny, gratulacje.

Mam pytanie: jak wypreparowałeś korzeń znaleziony na działce przez Twojego znajomego? standardowo przez wygotowanie w roztworze NaCl i moczeniu w beczce? baniak bardzo ładny, gratulacje.

Powiedz mi jeszcze taka rzecz czy masz w domu garnek żeby zmieścił się taki korzeń... Jeśli bym nawet miał taki garnek to musiał by chyba stać na wszystkich 4 palnikach żeby woda się zagotowała...

Korzeń nie był jako tako preparowany, najpierw był wymyty karcherem, wyszorowany solą ( zwykłą gąbką do mycia naczyń )

i moczył się 30 min. w delikatnym roztworze nadmanganianu potasu ( w wannie )

To by było wszystko jeśli chodzi o preparacje nie chciał tonąć bo jest bardzo duży więc przykręciłem od dołu plastikowa płytkę i dopiero na tą płytkę układałem kamienie i żwir a po zalaniu akwarium woda i tak się podniósł o jakieś 5 cm ;)

nowy pomysł na łóżeczko dla niemowląt z duzym polem widzenia dziecka:p

tylko materac na wymiar^^

A tak na serio akwarium ładne:D

Fajne szkiełko.

Kopiujesz, czy nabijasz posty?

Ps: Nie mogę się dopatrzeć. Podłoże drobnoziarniste?