Skocz do zawartości

[450] docelowo skalary i neony


kkbkm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak więc proszę bardzo 5 godzin pracy, ale korzeń na miejscu mam nadzieję, że będzie się wam podobało.

 

Dołączona grafika

 

Woda mętna bo zdjęcie zrobione dosłownie piwo po zalaniu, ale dojdzie do siebie ;))

Korzonek zarąbisty :) Kamienie mnie się tylko nie podobają, jakoś tak nie pasują do reszty ;).

Ja bym dała Skalary w jasnych kolorach bo akwa ogólnie jest ciemne (podłoże, tło) i jak dasz ciemne Skalary to wszystko się zleje w jedną kupę ;).

Jest good :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Woda już się wyklarowała, niżej zdjęcie ( pozwoliłem sobie zrobić ramkę w point ;))

 

Dołączona grafika

 

a widzę, że tu kupa pytać i propozycji na temat obsady więc już prostuję

 

OBECNIE ................................................BEDZIE PO ZMIANIE

*5 glonojadów (zbrojniki weloniaste).................*5 glonojadów (zbrojniki weloniaste)

*10 neony inesa.........................................*100 neony inesa

*3 kosiarki...............................................* (prawdopodobnie kilka otosków jeśli nie to zostaną kosiarki)

*2 paletki................................................* (do oddania)

*1 skalar.................................................* 6 sztuk (chciał bym 3 pary Altum)

*1 ramireza (samiec)...................................* (będzie parka)

*1 agasizza (samica)...................................* (będzie parka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywają się te roślinki na środku te małe zielone bobeki xD i ta trawka wychodząca z kamyków z lewej strony ta z przodu ?

hehe nie wiem co to są "bobelki" ale myślę, że chodzi Ci o gałęzatkę Dołączona grafika

 

A to co wychodzi z kamyków po lewej stronie to; Strzałka pływająca

 

 

 

*Zdjęcie zapożyczone z przeglądarki http://www.google.pl/imghp?hl=pl&tab=ii tylko i wyłącznie w celach poglądowych a nie zarobkowych czy reklamowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak wypreparowałeś korzeń znaleziony na działce przez Twojego znajomego? standardowo przez wygotowanie w roztworze NaCl i moczeniu w beczce? baniak bardzo ładny, gratulacje.

 

Powiedz mi jeszcze taka rzecz czy masz w domu garnek żeby zmieścił się taki korzeń... Jeśli bym nawet miał taki garnek to musiał by chyba stać na wszystkich 4 palnikach żeby woda się zagotowała...

 

Korzeń nie był jako tako preparowany, najpierw był wymyty karcherem, wyszorowany solą ( zwykłą gąbką do mycia naczyń )

i moczył się 30 min. w delikatnym roztworze nadmanganianu potasu ( w wannie )

 

To by było wszystko jeśli chodzi o preparacje nie chciał tonąć bo jest bardzo duży więc przykręciłem od dołu plastikowa płytkę i dopiero na tą płytkę układałem kamienie i żwir a po zalaniu akwarium woda i tak się podniósł o jakieś 5 cm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...