Skocz do zawartości

[450] docelowo skalary i neony


kkbkm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

restart to swoja droga ale w żwirku było dość dużo kulek torfowych szkoda by było to wywalić. A tak po za tym jak pomyślałem sobie o przesypywaniu tego do wiadra i latania tam i z powrotem żeby to wywalić to opcja przysypania tego bazaltem wygrała. Miedzy żwirkiem a bazaltem jest siatka żeby mi się nie mieszało jedno z drugim i nie robić syfu w razie przesadzania roślin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak dla mnie rewelka!

Gratuluje!

Zbieram kasę na taki litraż:)

A jak z podmiankami wody w takim akwa?

 

Powiem Ci tak... Lepiej sobie dobrze przemyśl sprawę bo to duży skok, ciężko jest "zalesić" taki baniak i zrobić tak żeby ładnie wyglądało, ja uważam to za błąd ze skoczyłem na tak wielkie akwarium z tak małego jest to jednak wyzwanie. A wiadomo, że coś tak wielkiego to już jest jednak w jakis sposób widoczne nie jest to tam byle co tylko ma to być ozdoba w domu.... Wiadomo, że jak wielkie to i większe wydatki, wolał bym kupić coś mniejszego i mieś to bardziej opanowane, mija pawie rok a ja dopiero zaczynam to ogarniać jak należy.

 

Podmiana wody; na ten temat można by długo mówić są zasady i zasady .... ja podmieniam raz na miesiąc około 100 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie najbardziej to ta podmianka mnie boli.

Jak już bym się decydował na takie akwa to najpierw bym kompletował całość...rośliny, korzenie itp.... nie lubię grzebać w zalanym akwa....;/

Także spokojnie troszke mi zajmie... przed chwilą poruszyłem temat większego z żonką.... ciężka przeprawa przede mną:)

"najpierw kup większe mieszkanie, to porozmawiamy o większym akwarium":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah połowę dnia kombinowałem co to za gość :D heheh Kamil pochwal się swoim :D i zaraz mi linka podeślij :D

teraz jak się woda wyklarowała wygląda jeszcze lepiej :D no i wiadomo jeszcze wszystko takie sztuczne jest, trzeba poczekać, aż akwarium zacznie się rządzić swoimi prawami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...