Skocz do zawartości

[450] docelowo skalary i neony


kkbkm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Środek właściwie to chcę żeby był bardziej pusty ale nie całkiem, jak tylko fundusze pozwolą będę się zaopatrywał w rośliny. Korzeń no właśnie jedyny korzeń który mi się podoba ma mój sąsiad i trzyma go na komodzie jako ozdobę a jak go zapytałem to powiedział, że chce za niego 100 zł bo on tyle za niego zapłacił i ani centa mniej ( coś mi się wydaje, że skończy się nasza sąsiedzka przyjaźń )

Może się coś trafi ale na to trzeba troszkę czasu. Cieszę się bardzo, że się Wam podoba i nie ma jakiś większych minusów :D

 

 

O taki zestaw sobie kupię jak tylko się kasa pojawi.

 

Zestaw ATTI T5 2x54W-120cm z Aquastar i Grolux - kpl.

 

Parametry:

Preferowany dla zbiorników: o szerokości 130-150cm

Długość świetlówek z oprawkami: 122cm

Świetlówka 1 zestawu: Aquastar T5 54W-120cm

Świetlówka 2 zestawu: Grolux T5 54W-120cm

Statecznik zestawu: BTLT 254 albo SCS54.2F

Odbłyśniki zestawu: ATTI-A-54W - 2 szt.

Przewód zasilający: PZ3 3m czarny z wtyczką i uziemieniem

Oprawki 4szt. BT5 z przewodem 100cm

 

Myślę, że będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne akwa. Kiedy będziesz dokupywał neony? I czy tamto poprzednie akwarium zostawiasz dalej do użytku czy sprzedajesz?

Neonów mam na razie 30 a chce mieć 150 więc brakuje 120 najtaniej u nas dostane po 1,50 to jest 120 x 1,50 = 180zł ( czyli neony dokupię najszybciej po wypłacie ) a nawet coś mi się wydaje, że kupie je w dwóch ratach tzn. połowę w styczniu a połowę w lutym. Bo jeszcze KUUUUuuuUUuUuUuUUUUUUUpa innych wydatków. A stare akwarium już sprzedane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba zwiększyła się liczba neonek i jak dobrze widzę, masz dużego heńka(jakie obecnie jest oświetlenie??).

Tak jest neonow jest 90 i jest też heniu rośnie powoli ale rośnie i nic nie marnieje.

:arrow: oświetlenie 2x36w + 1x18w na elektronice z kompaktu http://forum.superakwarium.pl/viewtopic.php?f=40&t=26759

światła będzie więcej oczywiście ale to wymaga czasu, a i wlałem wczoraj taki nawóz :arrow: AquaArt MICRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może u mnie też szału nie ma,ale cóż dajemy swoje akwa do oceny,więc oceniam:

mało żwiru/piasku

po takim czasie od startu bardzo mało roślin

Tego kijka daj na jedną ze stron i może okryj go mchem,a na środek proponuję np.Lotosa(próbowałem tak u siebie-z lotosem,ale zamówiłem zimą i dotarły zwłoki).

Ogólnie zbiornik ma potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Może jakaś aktualizacja :D

Pokaż w końcu te Paletki !!!

 

Ja wiedziałem, że tak będzie, że jak już ktoś wykopie mój baniak to będziesz to na pewno Ty... Hehehhh no sam chciał bym się już pochwalić ale wydaje mi się, że trzeba jeszcze zaczekać, i albo wtedy wszystkich naprawdę zaskoczę albo będzie to TOTALNA KLAPA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oprócz tej dziury z tyłu to ładnie.Dla mnie czyścik możesz mieć na samym środku.Może miałeś taki pomysł na aranż.Żaglówki ładne,ale od razu wpadł mi w oko ten niebieski osobnik po prawej stronie.Nie żebym ci zazdrościła,ale mnie trochę szlag trafił. :aniol_diabel:

 

Generalnie jest ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyścik swoją drogą, ale przydał by się jakiś kawał drewna , najlepiej w miejscu tych gałęzatek ;)

A tak to , fajne PingPongi , dasz jakieś zbliżenia ? Tylko dwie są ?

Hmmmm tylko dwie ??? Chodzi o paletki??? to tak są 2 było więcej ale... Ale nie będę się tym chwalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...