Skocz do zawartości

Babulti


Co-2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dziś n starcie (giełda w Łodzi) te krewetki były pakowane po ok.15sztuk i były po 2,5zł :shock: kupiłem 4 paczki w domu patrzę i widzę ,że niektóre mają niebieskawe paski są przezroczyste z kropką w korpusie (jak każda krewetka). I teraz nasuwa się pytanie czy to mogą być blu Tiger czy coś innego :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś karmówke, która zdycha w słodkiej wodzie, przynajmniej u mnie po dobie padła w krewetkarium. Wpisz w google krewetka pastewna i sprawdź pierwszy wynik sobie - moje doświadczenia z nimi.

 

Ostatnio myśle o postawieniu małego zbiornika zasolonego dla nich, żeby sobie chociaż je poobserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no ja te swoje kupowałem na Starcie w takich woreczkach jak ochotkę czy wodzienia. Ciekawe, bo nigdy nie widziałem żeby sprzedawali tam krewetki tak "hurtowo"... No może to jednak sa babaulti czy raczej kundelki neocaridiny heteropody.

 

Wpuściłeś je do akwarium już ?

 

nie wygladaja czasem troche tak ?

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wpuściłem. Musiały to być pastewne bo teraz (ok.5H od wpuszczenia) nie żyją .

A jeszcze jedno pytanko z jakich gatunków prócz RC potrzeba do cristal red ? Czy nie white perl czy coś takiego ? i czy się opłaca bardziej CR kupić czy RC i te drugie ?? (mam 3 szt RC 1samiec+2samice )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanko z jakich gatunków prócz RC potrzeba do cristal red ? Czy nie white perl czy coś takiego ? i czy się opłaca bardziej CR kupić czy RC i te drugie ?? (mam 3 szt RC 1samiec+2samice )

 

Ee jakich potrzeba do CR ?? Żadnych nie potrzeba ... Kup sobie Red Cherry bo z crystalami nie dasz sobie rady. wyrzucisz kasę w błoto jak z tymi babaulti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee jakich potrzeba do CR ?? Żadnych nie potrzeba ... Kup sobie Red Cherry bo z crystalami nie dasz sobie rady. wyrzucisz kasę w błoto jak z tymi babaulti.

to w końcu nie były babaulti a RC mam i chcę usunąć 14l i postawić na to miejsce 62l .

 

 

jakub : babaulti a nie babulti :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...