Skocz do zawartości

Sprawdzone nawozy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym żebyście mi doradzili jaką gamę nawozów stosować w 30 l krewetkarium bo już sam nie wiem czym nawozić proszę podać coś sprawdzonego i co zawiera wszystkie makro i mikro elementy, fosfor itp.

Krewetkarium jest w podpisie więc tam jest napisane jakie podłoże mam i czym aktualnie nawożę ale ostatnio mnie zdziwiło gnicie korzeni u niektórych roślin choć mam dobre podłoże

ps. zacząłem nawozić dwutlenkiem węgla

 

 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak kupisz czyste sole na allegro, to wyjdzie duuuuuużo taniej. Poza tym wiesz co dajesz. Wiesz w jakich dawkach itp. Ja po PG dostałem w prezencie tyle glonów że 3/4 butelki PG poszło do kibla. Trochę też mnie dziwi że nie podają składu i tak naprawdę nie wiesz co podajesz, czym uzupełnić nawożenie i czy dobrze dawkujesz a ta pompka to też poroniony pomysł.

Ja nawozom Aqua Artu i innym którzy nie podają składu mówię stanowcze nie.

 

EDIT:

rok temu kupiłem czyste sole na allegro od sprzedawcy hmmm aqua-plast czy coś takiego zapłaciłem chyba 36zł i zostało mi jeszcze na jakieś 3 lata nawożenia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak kupisz czyste sole na allegro, to wyjdzie duuuuuużo taniej. Poza tym wiesz co dajesz. Wiesz w jakich dawkach itp. Ja po PG dostałem w prezencie tyle glonów że 3/4 butelki PG poszło do kibla. Trochę też mnie dziwi że nie podają składu i tak naprawdę nie wiesz co podajesz, czym uzupełnić nawożenie i czy dobrze dawkujesz a ta pompka to też poroniony pomysł.

Ja nawozom Aqua Artu i innym którzy nie podają składu mówię stanowcze nie.

 

EDIT:

rok temu kupiłem czyste sole na allegro od sprzedawcy hmmm aqua-plast czy coś takiego zapłaciłem chyba 36zł i zostało mi jeszcze na jakieś 3 lata nawożenia :]

Zgadzam się z kolegą,najlepsze i najtańsze będą czyste sole.Troszkę jest przy tym zabawy,ale dawki wyliczamy sonie sami,bez obawy w przedawkowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...