Skocz do zawartości

Krewetki a uzdatniacz


Luna10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w małym akwarium trzymam krewetki (RC), widzę że nie ma się czym przejmować, jak dodam uzdatniacz to będzie dobrze i jak nie dodam to też nic nie szkodzi.

 

Nie będę już zakładać nowego tematu. Ostatnio zauważyłam w moim akwariu dziwnych przybyszy nie wiadomo skąd. Nie wydaje mi się, żeby to były małe krewetki, bo jeszcze zawcześnie na wyklucie. Wyłowiłam te maleństwa i obejżałam pod lupą. Zostawiam szkic tego co tam znalazłam, wiem, szkice są marne, ale tylko tyle udało mi się zobaczyć.

post-4280-13685161121179_thumb.jpg

Mięczak się rozciąga, chodzi ruchem robaczkowym po szybach, a skorupiak porusza się jak normalna krewetka ("skacze") i siedzi na mchach. Ale nie przypomina krewetki. Skorupiak ma ok 1 mm długości, mięczak po rozciągnięciu 2mm.

Z góry dzięki za pomoc.

 

To chyba będzie jakiś płaziniec a nie mięczak, sorry za błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Maciek418 mam wpuścić piskorka?! :?:

 

A mogę np. wpuścić do krewetkarium gupiki Endlera? Czy uporają się z tym paskudztwem (robakami)? Bo boję się, że bojownik będzie mi straszył krewetki, a chciałam żeby teraz miały trochę spokoju, bo noszą jaja. Jeżeli mogę wpuścić Endlerki to ile samic a ile samców? (jak najmniejsza ilość)

Z góry dzięki.

 

jakub: nie pisz posta pod postem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytuliki, skoczogonki, wypławki (w kolejności wymieniłem) to zazwyczaj normalna sprawa w każdym akwa ;) Przytuliki są często wskażnikiem dobrej wody, wypławki zbytnim nadmiarem pokarmu, a skoczogonki nie są groźne ;) Przyczyn należy szukać, a nie zwalczać skutków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...