Skocz do zawartości

Zignorowany temat


mati1531
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może piszę w odpowiednim dziale, może i nie ale mam n celu jedno. Mianowicie podklejenie mojego tematu o prętnikach o co prosiłem kilka razy. To nie bz temat, w którym sie o coś pytałem, ja tam opisywałem tarło prętników. Proszę jeszczę raz o podklejenie i nie ignorowanie :zamieszany:

Link do tematu viewtopic.php?f=36&t=24496

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jakiś temat nadaje się do podklejenia, to nie trzeba o nic nikogo prosić. ;)

Z tego co pamiętam były bardziej rozbudowane tematy o rozmnażaniu np. bojowników, a nie są podklejone. Opis pisany jednym ciągiem, kluczowe informacje w stylu odpowiednia temperatura itd. nie są wyróżnione, zdjęcia rozwleczone na dwa posty... ;)

 

Temat ma na tą chwilę mniej niż 150 wyświetleń, czyli tyle co podobne tematy z tamtego okresu które rozwiązują... prywatne hodowlane problemy. Wynika z tego że nie ma jakiegoś specjalnego zapotrzebowania na taki temat. Prętniki nie są jakoś szczególnie popularną rybą do rozmnażania wśród hodowców.

Gdybyś zrobił taki temat z czytelnym opisem wszystkich labiryntowców to może, ale jeśli bym podkleił ten temat - to musiałbym też wiele innych.

Przynajmniej pisałeś sam, a nie jak niektórzy kopiowałeś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...