Jump to content

Pomysł.


pawel1997
 Share

Recommended Posts

Mam nadzieję, że nie było podobnego tematu.

 

Ostatnio wpadłem na pomysł jak można by ułatwić pracę moderatorom i pomyślałem, o nowej randze- młodszego moderatora. Zajmowali by się oni poprawianiem błędów w postach i robiliby porządek, gdyby ktoś pisał posta pod postem ( poza tym nic innego :D ).

Co o tym myślicie? Czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Co prawda nie jestem Adminem, ale mam nadzieję, że moja wypowiedź wystarczy ;).

 

młodszego moderatora. Zajmowali by się oni poprawianiem błędów w postach i robiliby porządek, gdyby ktoś pisał posta pod postem

To właśnie głównie robią moderatorzy.

 

Wprowadzenie dodatkowej rangi spowoduje tylko niepotrzebne zamieszanie. Nikt nie będzie wiedział co ma robić. W obecnej chwili, w każdym z działów jest dopisany moderator odpowiedzialny za niego. Zajmuje się głownie swoim działem, ewentualnie kogoś wspomaga i tyle.

Ranga hmm...junior moderatora? Według mnie nie jest potrzebna. Samo tylko poprawianie błędów, edytowanie postów to jedno. A zamykanie tematów, podklejanie, niestety ale także ostrzeżenia i bany? Co wtedy? Pisanie PW do moderatora tego działu aby to zrobił? Bezsensu.

Otrzymanie od razu wszystkich tych funkcji? To wtedy mamy pełnego moderatora. Czyli dodatkowa ranga także mija się z celem.

 

Dalej.

Wiele spraw omawiamy w dziale moderatorów. Gdyby coś takiego było nam potrzebne to już dawno byśmy poruszyli ten temat tam.

 

Zadowalająca odpowiedź? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Jako tako ;) "Pisanie PW do moderatora tego działu aby to zrobił?" On sam musiałby o tym wiedzieć.

Czytaj całość:

Samo tylko poprawianie błędów, edytowanie postów to jedno. A zamykanie tematów, podklejanie, niestety ale także ostrzeżenia i bany? Co wtedy? Pisanie PW do moderatora tego działu aby to zrobił? Bezsensu.

 

 

On sam musiałby o tym wiedzieć.

A skąd? Szklana kula, wróżenie z fusów, tarot czy jak? :roll:

 

 

Każdy moderator robi swój dział od początku do końca i tyle. Jaki sens robienia funkcji: junior moderator. Skoro pełny moderator musiałby potem i tak to wszystko przeglądać i poprawiać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Na innym forum zaobserwowałem właśnie taką rangę, ale służy ona do oznaczania świeżo upieczonych modów. Są tam również zwykli moderatorzy oraz Super Moderatorzy, którzy opiekują się właśnie tymi młodszymi. Jest to jakby taki okres próbny.

Link to comment
Share on other sites

A po co być moderatorem?: Musisz mieć dużo czasu, musisz posiadać odpowiednią wiedzę, musisz umieć "pisać" z ludźmi i poprawnie się wysławiać, musisz się angażować. Zatem jeżeli spełnisz te warunki plus te które jeszcze dodadzą moderatorzy, wtedy będziesz nadawał się na tą funkcję. A młodszy moderator będzie robił co?: Wchodził na forum raz na miesiąc, lub na siłę starał się pokazać , że się nadaje. To samo możecie pokazać teraz. Mam propozycję: Lepiej zajmijcie się swoimi zbiornikami, których niektórzy 1000+ postów nawet nie posiadają. A 100+ postów nie znaczy że można podawać w temacie swojej kandydatury bo to tylko szokuje :shock:

 

 

Marudzicie i wymyślacie z nudów. Nie macie gdzie iść na sylwestra czy co?

Jak coś to zapraszam, miejsce w chacie jeszcze jest.

Ja już mam full.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znalazłem coś co może robić junior moderator. Może edytować po sobie posty, poprawiać błędy po sobie, dawać sobie ostrzeżenia i bany:) na pewno to pomoże normalnym moderatorom...

Sory za śmiecenie na forum ale jest 5 rano i jeszcze godzina została mi do końca pracy:( stąd też ten humorek;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...