Skocz do zawartości

63L co wybrac ?


matech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po przeczytaniu sporej ilosci tematow postanowilem napisac swój własny zeby rozwiac wszelkie wątpliwosci :) wiec tak baniak ma 63L tak jak w temacie jak by ktos pytal to wymiary tez od razu podaje 60x30x35 :) temp.wody wacha sie miedzy 23 a 24 stopni Filtr który pracuje w tym akwa AQUAEL TURBO 350 L grzałka 100W z termostatem tej samej firmy co filtr na dnie mam żwirek bazaltowy nie pamietam dokladnej srednicy ale nie jest duzy :) kolor czarny i do tego torche roslinek i kryjówka poukładana z kamieni :) aha i oswietlenie w tej chwili jest 1x15W ale mysle nad zakupem jakies swietlowki ktora daje ładniejsze swiatło i bardziej przyjazne dla roslin ;) Ja myslalem zeby zamieszkały w nim następujace rybki:

 

12x neon inessa

1+2 gupik

6 Kirysek panda

x jakies krewetki mysle nad RC ze wzgledu ze jestem poczadkujacym akwarysta i wole nie brac sobie jakis bardziej wymajacych :)

 

Teraz pytanie co moge dodac lub zmienic albo co Wy proponujecie na taki zbiornik ? w poblizu mam wsumie sporo sklepow wiec wybor jest spory :)

 

pozdrawiam i dziekuje za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba zostane przy kiryskach bardziej mi sie podobaja :)

 

edit:

 

bardzo chetnie przeczytam tez opinie innych ;) moze akurat ktos cos ciekawego mi podsunie jeszcze do głowy :>?

 

Anija: Nie pisz posta pod postem.

 

 

Mam proźbe jesli ktos mogl by jeszcze cos doradzic czy cos innego polecic ? bo mam zamiar w najblizszym czasie zaczac powoli napełniac akwa rybkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...