Skocz do zawartości

Skalary x2 + ...[200l]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skalary zastapia Paletki.Zamiast skalarów ja bym tu dał haremik g.dwuplamego-dalaczego ?, beda lepsze dla razbor ?.Zbiornik ma 50cm wys?-tak.A to jak kosiarek nie bedzie to jakies zabespieczenie przed slimaczkami sobie zrobie, jakies bocje karlowate ;], okolo 5

Gurami wymieniłem dla tego, że pochodzą z tego samego biotopu co razbory ;) Jak baniak ma 50 cm to sklary mogą być.

Co do gatunków bocji masz spory wybór : siatkowane/paskowane/striata/mysia/karłowata ;)

A helenki dadza rade slimakom ?(wiem ze to tez slimaki ;] )

 

Śliamaki kanibale ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalary zastapia Paletki.Zamiast skalarów ja bym tu dał haremik g.dwuplamego-dalaczego ?, beda lepsze dla razbor ?.Zbiornik ma 50cm wys?-tak.A to jak kosiarek nie bedzie to jakies zabespieczenie przed slimaczkami sobie zrobie, jakies bocje karlowate ;], okolo 5

Gurami wymieniłem dla tego, że pochodzą z tego samego biotopu co razbory ;) Jak baniak ma 50 cm to sklary mogą być.

Co do gatunków bocji masz spory wybór : siatkowane/paskowane/striata/mysia/karłowata ;)

A helenki dadza rade slimakom ?(wiem ze to tez slimaki ;] )

 

Śliamaki kanibale ;)

A wiec tak, moge trzymac skalary z razborami ?, czy helenki nie beda polowac na ryby ?, ktora bocja byla by najlepsza do takiego zestawienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole bocje, czyli obsada wyglonda tak:

-Para Skalarow

-okolo 30 Razbor

-okolo 10 Otoskow(chociaz na 200l to moze troche wiecej)

-5 Bocji Paskowanych

 

Czy takie zestawienie bedzie sie zgrywac(bez agresji), oczywiscie w czasie tarla skalary beda walczyc o teretorum ale to tylko przez jakis czas.No i czy ryb nie bedzie za duzo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...