Skocz do zawartości

jaka to pielegniczka


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie , czy to jest boliwijska, czy moze kakadu czy moze agassiza

 

widzalem ja u znajomego i niesjestem pewny co to jest?

 

moze pomozecie, do tego jeszcze tez ów znajomy mowil mi ze strasznie mu zajadaja rosliny , szczegolnie szerokolistne. dokarmia je robalami muszkami i mrozonym sercem ale dalej nic rosliny w tydzin przerabiaja na lodyzki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomilondyn dodał zdjęcie rybek z " jedną pręgą"? Pewny jesteś axidus821? Gdyby się tym rybkom przyjrzeć to jedna pręga przechodzi przez środek ciała rybki, a druga przez grzbiet, a więc jednak są dwie pręgi :lol: Fakt faktem na zdjęciu rybki w linku który podałam to rybka ma wiele pręg, ale w opisie pisze, że jedna pręga przechodzi od górnej wargi do nasady płetwy ogonowej, a druga od czoła do końca podstawy płetwy grzbietowej, a więc myślę, że to jednak naskalnik dwupasy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomilondyn dodał zdjęcie rybek z " jedną pręgą"? Pewny jesteś axidus821? Gdyby się tym rybkom przyjrzeć to jedna pręga przechodzi przez środek ciała rybki, a druga przez grzbiet, a więc jednak są dwie pręgi :lol: Fakt faktem na zdjęciu rybki w linku który podałam to rybka ma wiele pręg, ale w opisie pisze, że jedna pręga przechodzi od górnej wargi do nasady płetwy ogonowej, a druga od czoła do końca podstawy płetwy grzbietowej, a więc myślę, że to jednak naskalnik dwupasy :lol:

 

Za dużo internetu i zero praktyki... nie rób zamętu ;) Hodowałem jedne i drugie, barwniaki jak nic, nawet ślepy to zauważyłby bez urazy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...