Skocz do zawartości

Czy to ciąża


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mam jeszcze jedno pytanie jak samica gupika siedzi cały czas w roślinach na dnie to oznacza ze to już czas porodu :?::?: nie wiem czy już ją wsadzić do kotnika :?::?:

 

EDIT:

 

Ps : czy można trzymać dwie samiczki w jednym kotniku bez przedziałki i czy nic się nie stanie z narybkiem :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcą :) aczkolwiek taka czarna plama zwiastuje narybek. Jeżeli masz jakieś większe ryby w akwarium (typu molinezja, mieczyk, gurami itp.) to kiedy zacznie chować się i brzuch zacznie jej ciążyć przy pływaniu lepiej odłów ją do kotnika - inaczej ryby szybko zjedzą narybek. I racja - jeszcze daleko jej do porodu. I nie licz na dużo narybku - moim zdaniem może być nawet kilkanaście, to młoda rybka (moja rekordowa gupiczyca urodziła mi ok. 50).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ta samica lada dzien urodzi. Kiedy wyciagnac ja?? jak skonczy sie porod? tylko teraz pytanie jak rozpoznac kiedy sie skonczy? juz mowie. No wiec samica staje sie plaska (doslownie) staje sie smukla i szczupla. Znacznie sie ozywila, chetniej plywa taka jakby weselsza. Podaj jej raz pokarm do kotnika, jesli bedzie chetnie jesc, to po podaniu pokarnu mozesz ja spokojnie odlowic do akwarium ogolnego, a jesli nie bedzie miala tych objawow to znaczy ze rybka jeszcze bedzie rodzic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi rozwikłać zagadkę, bo mam mieszane uczucia, czy ona jest w ciąży?

 

Odkąd kupiłem ma plamkę na tyłku wielkości 2-3mm Od wczoraj nie karmiona i wygląda tak:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

No i tak się chowa jak widać w roślinkach grotach itd dzisiaj jakoś... czy to już? czy może choroba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...