Skocz do zawartości

Dobór ryb


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Myślę, że wpuszczenie do akwa gurami złotego i rybek wielkości 1 cm będzie ryzykowne, ponieważ gurami to dość duże rybki, natomiast plekostomus jest dla nich nie groźny. A jeśli można wiedzieć to te gurami jakiej jest wielkości :?: Jeśli w akwa jest dużo kryjówek to te ryzyko będzie o troszeczkę zmniejszone, ale warto pamiętać, że wszystko może się zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Myślę, że wpuszczenie do akwa gurami złotego i rybek wielkości 1 cm będzie ryzykowne, ponieważ gurami to dość duże rybki, natomiast plekostomus jest dla nich nie groźny. A jeśli można wiedzieć to te gurami jakiej jest wielkości :?: Jeśli w akwa jest dużo kryjówek to te ryzyko będzie o troszeczkę zmniejszone, ale warto pamiętać, że wszystko może się zdarzyć.

Pewnie i tak , agunia ma rację ,tyle że mnie interesuje jakiej wielkości masz to swoje akwarium ,bo plecostomus dorasta do dosyć sporych rozmiarów i mam obawę czy aby się on nadaje do twojego akwarium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A danio malabarskie chyba nie zje neonków i otosków?

Jeśli po za tymi rybkami co wymieniasz czyli:neonki,otosek,plecostomus,danio,gurami nie masz już nic innego ,to ja uważam, że one po prostu ci pozdychały ,a nie zostały zjedzone przez żadną z tych ryb,a już na pewno nie przez gurami. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie było podobnego tematu, i że ten zakładam w dobrym dziale.

 

Czy gurami złote lub plectomus mogą zjeść neonki(ok 1cm) czy otoski(ok 2cm)?

Jesteś prawie od roku tu na forum,założyłeś taki temat,nie wspominając że:

54l.

w takim litrażu masz gurami i pleco.Dobór ryb do litrażu był tu już setki razy wałkowany!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...