Skocz do zawartości

[25l] Paskuda


mandy29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Że tak powiem, "Poje**ło Cię?!" Jak możesz likwidować taki zbiornik :?::evil:

Glony go pokonały.

 

Lignit to nie jest zwykły węgiel, którym się pali w piecu, tylko jest to skamieniałe drewno, które nie zdążyło się jeszcze w ten węgiel przeobrazić, bo ktoś je za wcześnie wykopał :D :aniol_diabel:

Hmmm konkretnie to wybierałam je z kupy węglu przed moim domem jakiś rok temu, potem czyszczenie gotowanie i do akwa. To jest zwykły węgiel tylko posiadający zachowana strukturę drewna ;)

 

Akwa przejdzie zmianę aranżu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje małe 25l stało bez wody tylko miesiąc, gdyż podczas zaćmienia umysłowego nabyłam w sklepie zoologicznym gupika w ciąży ("głóbika w cionszy"). I w ten oto przecudowny sposób powstała fabryka mięsa dla skalarów. Obecnie rośnie w niej kadra pracownicza, a potem będzie przechowywany żywy, gupiczy i molinezyjny pokarm :D

 

Oprócz tego wrzuciłam tam parę ocalałych krewetek.

 

25l (25x25x40)

Filtr: Elite mini

Grzałka: 25W

Oświetlenie: 11W - 2700K

Podłoże: co podeszło pod rękę, obrzydliwa mieszanka żwirów

Rośliny: wgłębka, subwassertang, heteranthera zosterifolia, willow moss, caloglossa

Obsada: ok. 15 gupików, 5 krewetek jakichś tam dzikusów

 

Wszystko zrobione z lekka "na odwal się". Coś pod iwagumi.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha! Zrypałaś piękne akwa :D

 

Ciesz się, ze Twoja 300tka wygląda wspaniale, bo ten baniak przeznaczyłbym tylko i wyłącznie na hodowle pokarmu dla skalarów (gupiki). Wyglądem teraz nie zachwyca, ale pamiętam jego świetlaną przeszłość dlatego i tak wielbie Ciebie za to, ze potrafiłaś stworzyć tak cudne akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha! Zrypałaś piękne akwa :D

 

A czego się spodziewaliście? Cudów, wodotrysków? To jest kotniko-masarnia dzień po włożeniu tam łap i wrzuceniu co było pod ręką. :mrgreen: Poprzedni aranż zdechł śmiercią naturalną. A to jest na razie szkic tego co być może tam później będzie.

 

Ułożenie skał bardzo mi sie podoba jednak ten żwirek.

Tylko czekam na jakiś trawniczek ;)

Żwir zostanie zasłonięty trawnikiem z gałęzatki jak tylko owa zacznie rosnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mały up po 3 miesiącach. Kolejna porażka. Leję EC i potas a glony znowu biorą górę. Dochodzę do wniosku iż to wina oświetlenia i powoli zastanawiam się nad modernizacją pokrywy... A może po prostu zrobię tam jakieś BW z bojkiem, bo już nie mam siły :(

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I Gupole z własnego chowu :D Jedyna rzecz z której jestem dumna.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...