Skocz do zawartości

[25 l] muszlowce


śledź
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem podzielić się zdjęciami swojego akwarium;)

 

jest to akwarium ogólne o danych:

oświetlenie - żarówka wbudowana w pokrywę

filtracja - filtr wewnętrzny

obsada:

-3 muszlowce wielopręgie, docelowo więcej

rośliny:

-zwratki

 

Akwarium zostało zasiedlone dwa dni temu, póki co zwierzęta są bardzo płochliwe.

Przepraszam za jakość zdjęć, gdyż z braku lepszego sprzętu, w mieszkaniu studenckim, robione telefonem.

Liczę na opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hahah... bardzo dobra rada. w ramach eksperymentu (podpartego literaturą, Krzysztof Tiessyre w swojej książce "akwarium towarzyskie" trzymał muszlowce ze zmienniakami) wpuściłem do akwa 3 małe samce gupika, sprawdzają się doskonale jako służba sanitarna, muszlowce to jednak wybredne rybki, a wszystko czego nie zjedzą pochłaniają gupiki. pytanie do innych hodowców- czym karmicie swoje muszlowce? i co jedzą najchętniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Muszlowce same się dodały... Mam około 20 młodych, więc usunąłem gupiki a dodałem kilka świderków. Młode rosną i wygląda to wszytko bardzo fajnie, zwłaszcza, że akwarium jest totalnie przekopane;)

 

Gost: Pisownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, wybaczcie jakość zdjęć, ale niestety nie mam dostępu do aparatu, dlatego zdjęcia robione telefonem. Młodych jest około 20, bardzo wdzięcznie się zachowują, kilka z nich próbuje już być "dorosłe", mają już własne muszelki.

Trochę konsekwencji, Panie Moderatorze (patrz post nad tym, który edytowałeś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...