Skocz do zawartości

Krewetki- liście


Co-2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie zacznijcie pisać poprawnie po Polsku ! Co do krewetek zbytnio wymiary nie mają znaczenia (jakies tam minimum jest). Pierwsze słyszę o jakiś liściach dla krewetek... zainwestuj w mech, gałęzatkę i będą zadowolone, co do jakiś wiązań krewetka+krewetka nie me to szczególnego znaczenia ważne żebyś miał jakąś samiczkę jeśli chcesz doczekać się potomstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może autorowi tego tematu chodzi o to:

Chętnie też zjedzą suszone liście buku, dębu, migdałecznika oraz olchy (również szyszki) zbierane z dala od miasta. W liściach tych znajdują się garbniki, które dezynfekują i lekko zakwaszają wodę - krewetki czują się w niej znakomicie. Niestety nie działa to w twardej wodzie.

Brane z wikipedii (http://pl.wikipedia.org/wiki/Fire_Red)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jeszcze wtrącę, że z wszystkich liści jakie sama podawałam w zbiornikach (buk, dąb, ketapang) żadne nie miały takiego wzięcia jak liście pokrzyw. Za pokrzywami przepadają nie tylko moje krewetki, ale także rybki (Zbrojniki, Kosiarki, Gupiki) , ale także ślimaki Tylomelanie. Wystarczy zerwać pokrzywę, wysuszyć kilka dni a następnie zatopić liść w zbiorniku. Po jakiejś dobie zaczynają się do niego dobierać zwierzaki....i szybko nie zostaje ani ślad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...