Skocz do zawartości

Mieczyk hellera


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

akwarium 54l

 

2x mieczyk Hellera

2x brzana rekinia

2x kirysek spiżowy

2x gupik pawie oczko

2x przeżroczka indyjska

2x danio pręgowany

1x zbrojnik lamparci

2x molinezja ostrousta

3x welon (złota rybka)-wiem za małe akwa próbuje komuś oddać ale z mojego okręgu nikt nie chce

 

a i czy to dobra obsada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x mieczyk Hellera

2x brzana rekinia

2x kirysek spiżowy

2x gupik pawie oczko

2x przeżroczka indyjska

2x danio pręgowany

1x zbrojnik lamparci

2x molinezja ostrousta

3x welon (złota rybka)-wiem za małe akwa próbuje komuś oddać ale z mojego okręgu nikt nie chce

 

Mieczyki, brzanki, welony,zbrojnik,kirysek spiżowy,danio, molinezja do oddania za małe akwarium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x molinezja ostrousta

Na bank molinezja zaatakowała Twojego mieczyka. Molinezje strasznie lubią podgryzać ogony.

 

Pawie oczko i molinezja? Na własnym doświadczeniu mogę Ci powiedzieć, że gupiki długo nie pożyją...

A poza tym trzymasz parkę? przecież samica Ci padnie po niespełna tygodniu. Dokup jeszcze 2 samice.

2x mieczyk Hellera

2x brzana rekinia

2x kirysek spiżowy

2x gupik pawie oczko

2x przeżroczka indyjska

2x danio pręgowany

2x molinezja ostrousta

Wszystkie ryby trzymasz parkami. To niedobrze, a nawet więcej- baardzo niedobrze... Nie zdziw się jak samice zaczną Ci zdychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank molinezja zaatakowała Twojego mieczyka. Molinezje strasznie lubią podgryzać ogony.

Niekonieczne. Molinezje stają się agresywne trzymane w małych/przerybionych akwariach i źle karmione... co prawda ta sytuacja może spełniać te warunki - ale w obsadzie są inne ryby które mogły go zaatakować - więc nie na "bank".

A poza tym trzymasz parkę? przecież samica Ci padnie po niespełna tygodniu. Dokup jeszcze 2 samice.

 

Do przerybienia nie wolno nic dokupywać.

Wszystkie ryby trzymasz parkami. To niedobrze, a nawet więcej- baardzo niedobrze... Nie zdziw się jak samice zaczną Ci zdychać.

Większość zacytowanych ryb jest...stadna. Więc nie wiem skąd wniosek że samice zaczną zdychać. Na całą obsadę widzę 3 gatunki żyworódek gdzie układ płci ma znaczenie.

Tak czy siak - ryby za duże do tego litrażu.

:cry: a jaką proponujecie obsadę?

Zobacz tu:

viewtopic.php?f=39&t=7147

Przejrzyj też wątki w tym dziale:

viewforum.php?f=99

Jeśli chcesz dobierać odpowiednią obsadę to tam załóż temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...