Skocz do zawartości

Padajace rybki


Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek podam kilka informacji o moim zbiorniku.

Mam akwarium od trzech lat ,240 litrow

filtr zewnętrzny fluwal 304

napowietrzacz

temperatura wody 27 stopni

i dwie świetlówki

pokarm suchy tetra w płatkach

obsadfa w akwarium to co pozostało to dwa skalary

6 brzanek

trzy glonojady

8 neonkow

.Problem mam taki ze od jakiegoś czasu padają mi rózne rybki gdzieś około trzech miesięcy mialam ospe w akwarium z ktorą sobie poradziłam ale po jakims czasie na neonkach zauważyłam białe kropeczki pojedyńcze na pyszczku a szczególnie na bokach ,prawie na wszystkich neonkach dziwne jest to że wszystkie maja te kropki w tym samym miejscu jakby po boku pyszczka i robi sie taka mala narosl biala a wyglada to jak kropeczka.Myślałam że to jakiis pasożyt wiec zaaplikowałam ichtio/c/mycin ale niepomogło,próbowalam tez z sola też nic ciagle zdychaja kolejne ale niewidac zadnych innych objawow tylko na neonkach .Bardzo prosze moze ktoś mi doradzi co robic :cry: bo boje sie ze wszystkie mi pozdychaja mam jeszcze takie fotki

 

 

http://img94.imageshack.us/gal.php?g=img0216t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz mam nadzieje ze pomoze :| ,dam znac jakby cos zaczęło sie poprawiac.Wczoraj zdechła kolejna rybka i myśle że chyba maja cos z układem oddychania bo ta rybka miała otwarty pyszczek jak jeszcze żyła niemogła go zamknac ,a kolejna juz sie też chyba szykuje na tamten świat bo jest strasznie chuda i wyglada jakby miała sie zaraz rozpasc jakas biala miejscami :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...