Skocz do zawartości

Nowe rośliny...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak już część osób wie to za niepełna miesiąc będę szczęśliwym posiadaczem nowego akwarium 450 ;) w związku z tym zakupuje powoli nowe rośliny żeby coś tam wsadzić, żeby nie było za pusto. No i tu pytanie/nia ;) (czyt. patrz niżej)

 

1) Chodzi o tę roślinkę na środku z lekko czerwonawymi liśćmi na dolnej stronie, rośnie dość sprawnie gwałtownie kierując się w stronę światła.

Dołączona grafika

 

2) Rośnie nie co wolniej ale puszcza już nowe listki, więc mam nadzieje, że się przyjęła.

Dołączona grafika

 

3) Właściwie nie ma z nią problemów rośnie wolniutko ale co dzień wydaje mi się bardziej zielona ;)

Dołączona grafika

 

4) A to mi wygląda na jakąś rotalle ale nie mam zielonego pojęcia.

Dołączona grafika

 

5) To to wcale a wcale nie rośnie lekko zbrązowiała, na końcówkach liści wygląda tak jak by rosły nowe sztuki malutki listeczek i korzonek ( nie wiem nawet czy to jest akwarystyczna roślina :()

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. to widliczka, nie jest rośliną akwariową tylko paludaryjną i mimo szczerych chęci i maksymalnego pompowania CO2 nie udaje się jej utrzymać w akwarium zbyt długo.

 

Tak to jest to poczytałem w necie... Ale narobię babce w zoologicznym larma, a tak mnie zapewniała "tak będzie pięknie rosła, naprawę nie ma się pan o co martwić" zatem wyciągamy i do doniczki a jak nie spasuje to do śmieci :aniol_diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...