Jump to content

korzeń

Agreas
 Share

Recommended Posts

Witam

Posiadam aktualnie puste akwa 54L(60x30x30), głównie z braku pomysłu. Po przeglądnięciu różnych akwariów zdecydowałem się, żeby zakupić jakiś korzonek w stylu japońskim. I tu moje pytanie ile trzeba by było wydać, żeby zrobić coś ciekawego? I jak wygląda z dostępnością takich korzonków na górnym śląsku?

Te "japońskie" korzenie o których mówisz to pewnie Red Moor Wood.

Widywałem takie w dużych ilościach w Kakadu, to sieciówka więc na górnym śląsku pewnie też mają swoje sklepy. W większych zwykłych sklepach zoologicznych też je dostaniesz.

Nie wiem jak na górnym śląsku, ale w Krakowie można je dostać bez problemu .

Ceny - zwykle w okolicach 70zł za 1kg, czasami taniej, czasami drożej.

Ja na twoim miejscu bym poszperał po sklepach internetowych bo w zwykłych sklepach trochę drogie takie korzenie mają

Fakt, zapomniałem o tej możliwości. Z tą oszczędnością jednak bym nie przesadzał, tak na szybko przejrzałem sklepy z pierwszej strony Google i ceny w niektórych są nawet większe niż w sklepach stacjonarnych...+ dodatkowo przesyłka.

Ja zachęcam do kupienia korzonka "na żywo". To część aranżacji, lepiej sobie w sklepie poszperać, pooglądać, powybierać taki który nam odpowiada. Niby korzeń to korzeń i RMW bardzo się od siebie nie różnią, ale to co nam wyślą ze sklepu interentowego może odbiegać trochę od tego czego oczekujemy. ;)

Ja zachęcam do kupienia korzonka "na żywo". To część aranżacji, lepiej sobie w sklepie poszperać, pooglądać, powybierać taki który nam odpowiada. Niby korzeń to korzeń i RMW bardzo się od siebie nie różnią, ale to co nam wyślą ze sklepu interentowego może odbiegać trochę od tego czego oczekujemy. ;)

Raz już kupowałem korzeń w sklepie internetowym i dostałem właśnie coś co mi się nie podobało, ale to na początku mojej przygody z akwarystką.

A temat to do zamknięcia, bo w końcu udało mi się znaleźć na alledrogo korzeń który szukałem :D