Skocz do zawartości

glonjad


kubeeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem z moim glonojadem złoty :( siedzi cały czas na samej górze akwarium część jego ciała wystaje poza wodę a część jest w wodzie, ma strasznie duży brzuch wygląda to jakby ten jego taki bąbelek w brzuszku urósł i nie może zejść na duł bo go cały czas na powierzchnię wyrzuca boję się o niego proszę o pomoc

PS.przepraszam za nazwę glonojad ale nie wiem jaki to gatunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to akwarium dla młodych gupika ma ok 30l (nie wiem dokładnie bo jest sześciokątne) trzymałem go tam bo miał glony czyścić a potem miałem go przenieść do większego . Testów wody nie robiłem ale niedawno był chory na ospę (już wyleczony , stosowałem ZIELEŃ ) i może to jakieś skutki uboczne tego preparatu albo przez tą ospę , temp to 25C a pokarm to tabletki SuperTabinB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zbiornika przyszedł jakieś 3tyg temu wszystko jad i dobrze się zachowywał za tydzień miał być przeniesiony do 112l a tu nagle rano wstaje a on tak siedzi jak opisałem w 1 poście a ta ospa była 2 tyg bo zauważyłem ją właśnie u gupikach więc pomyślałem że on też pewnie ma ale skoro mówicie że to nie to to już nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...