Skocz do zawartości

Co to za roślinka???


Rekomendowane odpowiedzi

Jak każdego innego łodygowca. Bierzesz nożyczki, tniesz na wybranej wysokości a wierzchołki wsadzasz w podłoże, jeśli chcesz oczywiście. Pamiętaj ze hetera lubi sobie pojeść macro, więc nawożenie jakieś jest wskazane

 

Nawożenie mam i to trochę tego, co2 też. A tak pozatym co to są makro i mikro elementy?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makroelementy, jeden z rodzajów pierwiastków biogennych (np. azot, fosfor, siarka, potas, wapń, magnez) występujące w organizmie w ilościach do kilku procent suchej masy, niezbędne do prawidłowego rozwoju organizmów roślinnych i zwierzęcych.

 

Mikroelementy, składniki śladowe, rodzaj pierwiastków biogennych występujących w organizmie w ilościach śladowych, ale niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Należą tu: miedź, żelazo, jod, fluor, cynk, mangan, moblibden, kobalt, selen, bor. Zarówno ich niedobór jak i ich nadmiar ma niekorzystny wpływ na organizm.

 

Zródło

http://portalwiedzy.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makroelementy, jeden z rodzajów pierwiastków biogennych (np. azot, fosfor, siarka, potas, wapń, magnez) występujące w organizmie w ilościach do kilku procent suchej masy, niezbędne do prawidłowego rozwoju organizmów roślinnych i zwierzęcych.

 

Mikroelementy, składniki śladowe, rodzaj pierwiastków biogennych występujących w organizmie w ilościach śladowych, ale niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Należą tu: miedź, żelazo, jod, fluor, cynk, mangan, moblibden, kobalt, selen, bor. Zarówno ich niedobór jak i ich nadmiar ma niekorzystny wpływ na organizm.

 

Zródło

http://portalwiedzy.onet.pl

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moze ja dodam cos od siebie bo mam takich pol akwarium jezeli posadzisz ja za gesto to po jakims czasie nie przycinana bedzie w nizszych partiach czarniala i marniala. Przycinaj ja rowno nie patrz na to ze masz puste miejsce w akwarium po tygodniu juz masz ladnie zielone odrosty po 2 tygodniach masz naprawde super krzaczki po 3-4 znowu przycinasz przynamniej ja tak robie Jak byla za wysoka to tak 45 cm to do 20 cm od dna byla platanina korzeni lodyg bez lisci wyciolem wszystko do 5 cm od gruntu i znow sie unormowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...