Skocz do zawartości

Ile przeżyją ryby w drodze do zoologa


jojtek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No bo do szkoły mam 25km i muszę pojechać rano a jak przyjechał bym ze szkoły to już bym nie zdążył bym wrócić się żeby zdążyć do sklepu zoologicznego, pasuje mi sprzedać ryby w tym tygodniu, a w sobotę nie mam szans, żeby pojechać. No i się tak zastanawiam, jak by tu ryby przygotować żeby tyle przeżyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no ja włożę filtr do słoika i całą noc będzie napowietrzał wodę w słoiku, a rano przed szkołą wpuszczę ryby. Woda będzie dobrze napowietrzona i będzie większe prawdopodobieństwo ze przeżyją. No ja będę miał 5-8 ryb, bo zastanawiam się czy molinezjie też sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny przeżyć, sprzedawca, akwarysta powiedział mi, że można ryby trzymać 3h w takim woreczku z zoologa.

Więc twoje powinny dać radę spokojnie. Nie zapomnij owinąć słoika w koc!!

 

Pamiętam jak kupiłem rybki, było zimno, więc postanowiłem, że schowam rybki pod kurtkę. Wyglądało to jak bym miał flachę pod pazuchą, jak jechałem autobusem to ludzie sie dziwnie trochę na mnie patrzyli. W końcu kontroler podszedł do mnie i powiedział, żebym pokazał mu co mam pod kurtką. Jak zobaczył co ja tam mam, to zrobił taką fajną minę :shock: xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...