Skocz do zawartości

rośliny do akwarium 60l


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:zamieszany:

Przepraszam bardzo ,ale czy ci palce czasem drętwieją ,czy może masz problem z dostępem do internetu,bo twoja prośba normalnie jest zarazem szokująca.

Jest coś takiego co nazywa się w komputerze wyszukiwarka,google, gdzie wpisuje się o tak:

1-Roślinki akwariowe

I tu pojawia się coś takiego:

 

I jeszcze wiele innych.

Wystarczy troszeczkę poszukać,sorki ale to takie proste ,że naprawdę nic dodać nic ująć i do tego są podane jeszcze z opisami.

Jak dobrze poszukasz ,to i sklepy znajdziesz gdzie to można kupić .

A na allegro,to szok ile tego tam jest i to z opisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prosiłem o podanie tanich, często spotykanych w sklepach zoologicznych i łatwych w utrzymaniu roślinek, a Ty podajesz mi dwie strony z nazwami tysięcy roślinek, których w życiu nie słyszałem. Czytaj ze zrozumieniem moje posty. Jeśli nie chcesz mi pomóc i napisać to, o co proszę, to nie pisz lepiej w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prosiłem o podanie tanich, często spotykanych w sklepach zoologicznych i łatwych w utrzymaniu roślinek, a Ty podajesz mi dwie strony z nazwami tysięcy roślinek, których w życiu nie słyszałem. Czytaj ze zrozumieniem moje posty. Jeśli nie chcesz mi pomóc i napisać to, o co proszę, to nie pisz lepiej w ogóle.

Jeśli cię uraziłem,to sory,ale w tym co ci podałem ,chodzi o te linki jest wszystko.Umiem właśnie czytać ze zrozumieniem dlatego tyle ci tego podałem.Nie wiem jak w twoim sklepie ,ale właśnie w tym do którego ja jeżdżę prawie wszystkie można kupić więc nie rozumiem twojego zdenerwowania.Ceny oprócz anubiasów i mchów są bardzo do siebie zbliżone.

Więc nie wiem tak naprawdę czego od nas oczekujesz może w następnym poście napiszesz aby ci je kupić i posadzić w akwarium.

Forum służy do tego aby pomagać, a nie utrudniać ja to wiem ale nie jest złotym środkiem na czyjeś zachciewajki.To ty musisz się określić co za roślinki potrzebujesz,podać jakie masz akwarium i w nim oświetlenie i to wszystko.

Właśnie piszesz ,że w większości tych roślinek które ci podałem nawet nie słyszałeś,a to są gatunki które bardzo często można kupić i nie na Marsie ,a tu na Ziemi.Pora by zacząć poczytać troszeczkę o roślinkach i ich zapotrzebowaniach,a potem zadawać jakieś bezsensowne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w 120 litrówce 1 roślinę, nie wiem właściwie jak ona się nazywa, ale rozrosła się pięknie, umiejscowiłem ją na środku akwarium a liście rozrastają się na całą taflę wody :) glonojady uwielbiają na niej siedzieć

 

ma podłóżne liście o szerokości 2-3 cm a długości 20-30

z takiej kępy jakby wyrastają takie łodygi i po ok 10-15 cm takiej rurkowatej łodygi rozrasata się liść

 

@edit

 

jest to Onowodek Boivina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jakie mam oświetlenie.

To akwarium będzie moim 2 po dłuuuugiej przerwie.

Nie pamiętam już nazw żadnych roślin, dlatego proszę Was o pomoc.

W takim razie może prościej:

Czy moczarka, nurzaniec i gałęzatka się nadzadzą?

Jasne ,to są akurat nie wymagające roślinki.Ja jeszcze dodam zwartki ,rogatka i anubiasy też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz i nie grzmisz :x

Naprawdę twoje pytania sięgają dna -.- skoro mówisz, ze zajmowałeś się "kiedyś" akwarystyką powinieneś wiedzieć ile potrzeba roślin aby wszystko miało ręce i nogi... Poprzednio chciałeś spis roślin mało wymagających też poleciałeś na odpier*ol parę tematów nad twoim jest coś co by ci się przydało viewtopic.php?f=5&t=9355, nie kojarzysz nazw ? to pora aby je przypomnieć http://www.superakwarium.pl/rosliny-akwariowe-c13.html nazwa która cię interesuję bach i szukasz to też nie jest olimpijskim wyczynem. A co do cen znasz taki portal aukcyjny jak allegro.pl ? Nazwa rośliny i też szukasz po cenach i wybierasz średnio ile co wyniesie... PROSZĘ pomyśl zanim zadasz następne pytanie sięgające tym razem pewno już dno dna ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...