Skocz do zawartości

rozmnażanie danio green i danio czerwone


MatekxDx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam 2 danio czerwone(jedno pręgowane a drugie lamparci) wczoraj przejeżdżałem obok zoologicznego i wszedłem zobaczyć co tam nowego i kupiłem ta 2 młode danio green .I teraz moje pytanie czy jak danio green podrosną to czy będzie można skrzyżować je z danio czerwonym??

 

Ateryu: Poprawiłem ort w tytule i przy okazji w poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego ci tu nikt chyba nie odpowie bo nikt jeszcze nie krzyżował ich,tak mi się wydaje.

natomiast mam taką uwagę,jeżeli Pb98 na każde pytanie użytkowników w taki trochę niemiły sposób odsyła do google to może najlepiej zamknąć te forum a na tej stronie napisć ODSYŁAMY DO GOOGLE

Chyba po to ta strona istnieje żeby zadawać pytania,chyba że nie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego ci tu nikt chyba nie odpowie bo nikt jeszcze nie krzyżował ich,tak mi się wydaje.

natomiast mam taką uwagę,jeżeli Pb98 na każde pytanie użytkowników w taki trochę niemiły sposób odsyła do google to może najlepiej zamknąć te forum a na tej stronie napisć ODSYŁAMY DO GOOGLE

Chyba po to ta strona istnieje żeby zadawać pytania,chyba że nie :shock:

Bo najlepiej odsyłać do google jak się samemu ma zerowe doświadczenia...

 

 

BTW. Kolor młodych? To wszystko jest zależne, Czerwień to bardziej dominująca barwa, zieleń można uznać za recesywną, tak więc można przyjąć, że więcej urodzi się młodych czerwonych.

 

To były tylko takie moje dziwne teorie, tak naprawdę to trzeba wyczytać czy te kolory w ogóle utrzymują sie w kolejnych pokoleniach, tym bardziej jeżeli jest mowa o łączeniu zielonych z czerwonymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w takim razie sie rejestrowac na forum jak sie kogos odsyla do google. Myslisz ze nie wie o czyms takim jak google i po to sie rejestrowal na forum?

Forum jest po to zeby sobie pomagac a nie odsylac go z kwitkiem.

Nieraz cos szukalem w google ale wolalem sie upewnic i podyskutowac na dany temat z kolegami i kolezankami z forum.

 

MatekxDx niczym sie nie przejmuj a jezeli chodzi o Twoje pytanie to jestem tego samego zdania co Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...