Skocz do zawartości

Piskorek Kuhla a Slimaki?


kamillobtm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w koncu to rodzina bocjowatych

I tu się mylisz. Jak to mój profesor od matematyki mówi że macie zwapniałe złe w mózgu informacje i nie jesteście otwarci na nowe dobre informacje , czy coś w tym stylu ;)

Cierniooczki należą do piskorzowatych i bocjowate nie należą do piskorzowatych.

 

Chcialbym zakupic ok 4 sztuki

Są to ryby stadne wiec minimum 6 szt.

 

gdyz na bocje wspaniala itp moje akwarium jest za male.

Fakt 72 litry jest za małe na wspaniałe ale nie tylko one jedzą ślimaki. Możesz podać wymiary akwarium? Najlepiej tylko jego długość? Jeżeli będzie miała 80 cm. to możesz mieć stadko najmniejszej bocji czyli karłowatej a jeżeli mniej niż 80 cm. to nie możesz mieć żadnej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tego samego zdania co Kamiloos84 kup helenki one rozwiążą problem bo w końcu do pokonania ślimaków potrzeba innych ślimaków :lol:

Tak z innej bajki rafi napisał coś w stylu " Jak mój profesor od matematyki mówi " po tym wnioskuję że rafi studiuje i tym tłumacze sobie fakt że nie ma jeszcze baniaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej bajki rafi napisał coś w stylu " Jak mój profesor od matematyki mówi " po tym wnioskuję że rafi studiuje i tym tłumacze sobie fakt że nie ma jeszcze baniaka ;)

Nie jestem dopiero w liceum na matfizie ;)

 

wymiary akwarium to 60/30/40 cm

wlasnie co do Piskorka na necie znalalzem info ze rowniez jadl slimaki co mnie zaciekawilo

czyli zostaje mi tylko Hellenka? nie ma innych ryb ( bo wolalbym ryby ) ktore jedza slimaki i mozna je trzymac w moim akwa?

To nawet tez cierniooczków nie można trzymać w takim akwarium.

Co do zjadania ślimaków przez cierniooczków to pamiętaj: Internet kłamię albo nie lepiej wszyscy kłamią ;)

Z ryb to już nic bo są jeszcze kolcobrzuchy które również się nie nadają. Zostają więc helenki, płyny na ślimaki i pułapki chyba ze o czymś zapomniałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...