Skocz do zawartości

Opcja ignorowania użytkownika???


e_gregor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy jest możliwość wprowadzić na forum opcję ignorowania użytkowników? Na niektórych forach jest taka funkcja i polega ona na tym, że posty forumowicza dodanego do naszej indywidualnej listy w ogóle się nie pokazują i nie uruchamiają opcji "nowe posty w temacie".

 

Niestety na tym forum jest grupka bardzo aktywnych teoretyków, często bez własnego baniaka, których wypowiedzi są drażniące i nie na temat. Rady ich są niepoparte żadnym doświadczeniem. Jasne, można na to przymykać oko ale łatwiej by mi było nie widzieć co taki delikwent pisze...

 

Pozdrawiam admina, moderatorów i wszystkich zapalonych akwarystów

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety na tym forum jest grupka bardzo aktywnych teoretyków, często bez własnego baniaka, których wypowiedzi są drażniące i nie na temat. Rady ich są niepoparte żadnym doświadczeniem. Jasne, można na to przymykać oko ale łatwiej by mi było nie widzieć co taki delikwent pisze...

 

Łojejku mleko się rozlało.

Na tym forum każdy ma się za wielkiego speca, a całą resztę za idiotów. Dajcie sobie nawzajem ignory :D

Nie lepiej raportować i dawać ostrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gratuluję refleksu!

 

Po drugie to moja sprawa czyje posty mnie drażnią i pomimo że to forum jest fajne to pewni ludzie mnie drażnią - na razie listę ignorowanych mam bardzo ubogą ale czytanie wątków zrobiło się o wiele przyjemniejsze.

 

Po trzecie to faktycznie czasem warto zgłosić i tak też zrobię w Twoim przypadku. Temat dotyczył czego innego a Ty robisz spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...