Skocz do zawartości

czy to mozliwe ? gupik z mieczykiem ?


mami
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie,,,,, nigdy nie słyszałem o takim czymś, Gupik się NIE krzyżuje z Mieczykiem! I na odwrót!

A przypadkiem nie była już zakocona jak ją wrzuciłeś do tego akwa? Samica gupika potrafi kocić się "na raty" dlatego mogą pojawić się młode nawet kawałek czasu po odsadzeniu samicy od samca,,,,

 

Hehe a co urodziły ci się czerwone małe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem poczekaj aż młode urosną wtedy się wszystko okaże,,,,, :shock:

Platynki z mieczykami tak

Nawet jachaja5 twierdził kiedyś że skrzyżował samca gupika z molinezją,,,, wyglądało to tragicznie :zamieszany:

To już podchodzi pod jaką mutację,,,,, jeśli wgl co kol wiek miało by z tego wyjść to prawdopodobnie bezpłodne dziwolongi

Poczekaj jak urosną,,,, ale młode ile mają? urodziły się żywe? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupienie dojrzałej czystej(nie zapłodnionej)samicy gupika jest w praktyce nie możliwe.To do wiadomości tych którzy pokusili by się by wyprowadzić (własny szczep gupików).Takie czyste samice do swoich celów wyprowadza się samemu.Powołując się na źródła spotkałem i to już przed laty notkę że samica pozbawiona samca wydała aż 11 miotów,to sobie policz to blisko rok.

Mieszańce z mieczykami nigdy się nie spotkałem z jakimikolwiek doniesieniami ,natomiast możliwe są mieszańce gupików z molkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się molinezje z gupikami teoretycznie tak,ponieważ to ta sama rodzina,ale gupiki i mieczyki to dla ludzi wierzących w ufo i przeróżne teorie spiskowe.

Nie bardzo rozumiem co to znaczy że " urodziły się dosyć ciemne jak na gupiki" możesz mi to wytłumaczyć mami?Zawsze rodziły mi się malutkie gupiki które były z jednego miotu,a miały odcień od jasnego po czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...