Skocz do zawartości

[54l] ogólne


dawcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybę tylną umyję. Jutro pewnie zmienię tło na nowe bo na obecne trochę wody mi poleciało. Ponawiam jeszcze pytanie o roślinki: Jakie na prawą stronę?? I czy świetlówka sera plant color może być??

 

P.S

co do mchu to radziłabym rozdzielic go na pojedyńcze gałazki i mocowac po kilka. W takiej kepie może zacząć gnic od spodu...

Mam te kupki mchy porozdzielać na prawie pojedyncze gałązki i je przywiązać?? To wykonalne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Świetlówka dobra dla roślin, tylko nie wiem, czy będzie Ci się podobało akwarium w takim oświetleniu :zamieszany: bo akurat sera plant jest bardzo czerwona :!:

Najlepiej poproś w sklepie, żeby Ci włączyli i porównaj sobie światło z jakąś inną roślinną świetlówką(innej firmy) i wtedy się zdecydujesz ;)

Co do roślin, nie wiem co Ci poradzić- wspominałeś, że nawet moczarki nie mają w sklepie, więc może poprostu co się nawinie :lol:

napewno coś niewysokiego (może trawnikowe, anubias nana, mała kryptokoryna, mikrosorium...)

 

 

P.S nie przycinaj już tego nurzańca, bo paskudnie wygląda taki sztywny jakiś i sterczy na wszystkie strony. Jak urośnie, to tak ładnie , miękko układa się na wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pomysł odnośnie roślin, tylko nie wiem czy dobrze myślę. Zmniejszyłbym ilość nurzańca i walnął go bardziej na tył. Mniej więcej w prawym przednim rogu dałbym dużego heńka (czyli Hemianthus micranthemoide czy się mylę?). Czy duży henio by u mnie rosną?? Jego hodowla jest łatwa?? Poza tym chciałbym posadzić Cryptocoryne nevillii z przodu akwa przed korzeniem i hygrophilą?? Czy to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

między korzeniem a szybą akwa będzie jakiś anubis zakrywający filtr.

 

Muszę to zobaczyć :D :D

 

Jakiego planujesz? Może taki:

Dołączona grafika

 

Tylko nie wiem czy nie będzie wydzielał szkodliwych substancji do wody. Nigdy nie wiesz co Anubis za choroby przywlecze z Egiptu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...